Sayfa 1061/1200 İlkİlk ... 615619611011105110591060106110621063107111111161 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 8,481 - 8,488 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Haftalık hisse yarışmamız yeniden başladı
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir hafta yarışalım.
    alalım tahminlerinizi
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...39#post1502839
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

şu gruba bizde dahil olsaydık. sacro ustad

3. Sacro son hafta hacim patlaması var, sence ne olaki bu durum?

LG-H962 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ordulu_2017 Yazıyı Oku
    Sacrosanct hocam sizi eminim binlerce küçük yatırımcı takip ediyor. Bende bunlardan biriyim. İnanın her gün yazdıklarınızı elli defa okuyoruz. Eminim herkes aynı. Hocam ben hatırı sayılır bir para kaybettim. Öncelikle aileme karşı çok mahcubum. Sizi tanıdık dediklerinizi yaptık ama sabırlı olamadık. Bundan dolayı fazla bir şey olmadı. Hocam yunsa aldık alsatla lot arttiralim dedik bilmedigimizden lotumuz azaldı. Ancak şimdi kimildamiyorum. Hocam bu defa sabırla siz tamam bitti diyene kadar bekleyeceğim. Sayın hocam kağıttan çıktığınızda ve iş bittiğinde bizi uyarirsaniz memnun oluruz. Bizim size vereceğimiz duadan. başka bir şey yok. Aslında ben binlerin sesiyim hocam. Yunsa hakkında yazacaklariniz bizim için çok kıymetli. Bu arada size destek veren ve bu işin uzmanı fight clup ve goodbye hocama da minnettarız. Hepinize saygılar sunuyorum.
    Sizi anliyorum.

Bu is bitti dedigimde mutlaka yazarim merak etmeyin.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku

Bizim market
    Al gulum ver gulum
    Acemice çizdim kaale almayin zarar edersiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dostum bide bagfs cizermisin sana zahmet.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

6. Sacrosanct hocam Asıl bomba TMSN gibi duruyor

7. Bu 10 hisse hangileridir? Paylasmaniz mumkun mu. Merakimdan soruyorum. Bende ilk zamanlar yaklasik 30-40 hisse takip.ediyordum. sonra sayiyi baya dusurdum. 10-15 civari.

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Uzun vade yatırım yapmıyorum 10 tane kağıt izliyorum, hangisinde trend varsa ona geçiyor alıyor satıyorum
    O , 10 kağıt sürekli değişiyor genelde bist100

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Sarı düşen üzerinde hızlanır
    W formasyonu başarılı
    Stopsuz takip sarı direnç üzeri
    Hedef bir önceki tepe

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 1061/1200 İlkİlk ... 615619611011105110591060106110621063107111111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •