Sayfa 319/486 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. 1.057 den 7.890.017 lot açığa satış rakamı ile #garan dan sonra 9.sırada #martı pazartesi şenlik var.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır..

2. Ben elimden geldiğince heyecana yenilmeden bekliyorum. Dayanabildiğim yere kadar dayanacağım satmayacağım hisseyi. Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır..

3. Kullanılmayan 19 milyonluk rüçhan var.Eğer pazartesi-salı martı e fiyatı ile rüçhanlar satılacaksa, patron hisseyi yukarı yapıp rüçhanların satışını engellemek isteyebilir.Yukarı götürmek istemezse 1 in altına indirip yine rüçhan pazarını baskılamak isteyebilir.
    Gergin bir bekleyiş olacak.5 aydır bekliyorum 2 gün daha sabredebilirim herhalde.

TURKCELL T50 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yeni yatırımcının hisseye girdiğini sanmıyorum çünkü millet yıldı resmen yıldı
    Sabredip bekleyenler meyvesini alabilir aylarca mrgyo gibi olur diye düşünüp bekledim mrgyoyu 0,58 alıp 0,64 vermiştim aslında biliyordum geçmiş yıllarda bu rakamlarda işlem yapıyordu
    Martıda elbet birgün gidecek mrgyo nun yanına bile gidebilir sabreden kazanabilir
    Elimde tek lot bile yok büyüklerin kazanmasındansa ky kazansın biz aşağılarda verdik zarar ettik silkelenmeyenler bence beklemeye değer şansınıza belkide hareketin başlangıcı cuma idi
    İner yada çıkar bisey diyemem ama malı kaptirdinizmi bizler gibi arkasından bakadabilirsiniz
    Elinde olana bol şans
    Kesinlikle ytd dostane yazidir

5. Bedelli fiyatı bir liradan verilecek, hisse ne kadar yukarıda ise alan o oranda kârlı olacak. Çok yukarıda bir fiyata gelirse alanlar kârı otomatik görüp direk satışa geçebilir. Bence yarın ve salı çok yukarı gitmez gibi geliyor. Bu sadece sesli dusunduklerim, yanlista olabilir, kim bilir? Ben Cuma günü hedefimi ulaştım ve ayrıldım. Ama gözüm hep burda kalacak, dört aydır burdayım. Herkese bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Akrep71 Yazıyı Oku
    Bedelli fiyatı bir liradan verilecek, hisse ne kadar yukarıda ise alan o oranda kârlı olacak. Çok yukarıda bir fiyata gelirse alanlar kârı otomatik görüp direk satışa geçebilir. Bence yarın ve salı çok yukarı gitmez gibi geliyor. Bu sadece sesli dusunduklerim, yanlista olabilir, kim bilir? Ben Cuma günü hedefimi ulaştım ve ayrıldım. Ama gözüm hep burda kalacak, dört aydır burdayım. Herkese bol kazançlar.
    Borsaderinlik sitesinde sorun mu var girebilen varmı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Borsaderinlik sitesinde sorun mu var girebilen varmı
    Cuma başladı sorun hala devam ediyor...Engellemişler galiba VPN de yemiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by KurnazArap Yazıyı Oku
    Cuma başladı sorun hala devam ediyor...Engellemişler galiba VPN de yemiyor.
    Vay arkadaş ky nin azıcık keyfi var onuda engelliyorlar

Sayfa 319/486 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •