Sayfa 210/467 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
    İroniler, benzetme betimleme olmadan havada kalır. Bunca borsa hesap kitap arasında az da edebiyat tavsiye ederim. Beni küfürbaz lanse edenler var. Ben küfrü bile edebi ederim. Edepli değil, edebi..

ünal Guest
    Murat Doğan; bunca alengirli gurup falan filan. Onca insan. Sen Çevik birinin, yada patronun adamlarına temas etmediğini onlardan edindiğin bilgilerle yanlış yunluş yollara saptmadığını düşünüyor isen, harbi safsın. Seni Almanya diye kamyona bindirir, Bolu da indirirler. YeTeDe

3. Murat Doğan,
    Abe patlat şu bombayı da şenlensin ortalık. Rica ediyoruz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Murat Doğan,
    Abe patlat şu bombayı da şenlensin ortalık. Rica ediyoruz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    MKU Mujdat'in kaynanasi diyecek herhalde.

ünal Guest
    Murat bu, der mi? Der vallahi. Bak Murat offline olunca Pia online oldu.

ünal Guest
    Burası kocholding sayfasından bile reating sahibi ise. İşin zor Müjdat. Biz ölsek hortlar seni buluruz.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizlere daha önce bahsettiğim toplantı , Mesut Kemal ULU bey AÇTIĞIM mahkeme masraflarını kendine düşen kısmını karşılamadığından para vermeyenleri gruptan çıkarttım

Defalarca yazdim, milyon liralari olan insanlar, bu kadar saibeli hisselere bulasmazlar diye. Borsagundemin hikayesi 2014 tarihli, fisli sahtekara yurt disi yasagi 2013'te gelmis. Niye bulassin milyonlari olan buna 2015'ten sonra? Bulasmissa kumarbazin tekidir. Birsey bildiginden degil. Sadece sizde var zannetmeyin milyon liralar. "El yumrugu yemeyen, kendi yumrugunu balyoz sanarmis" misali.

Olaydaki mantiksizlik silsilesini bir turlu anlayamadim. Dusunuyorum da elimde milyon lirami bagladigim, 2 sene her allahin gunu topladigim bir hisse kapandi. Bu isle ugrasmak isteyen bir arkadasimiz var. Anlasmasini yaparim 30 bin lira veririm takip etsin adima diye. Bir de anlasmaya bonus sarti koyarim: "Hissede istedigim su sonuc alinirsa, 100 bin lira da bonus verecegim" diye. Olay biter. O sahsin da ne gidip forumlarda para toplamasina, ne hisse ticareti yapmasina gerek kalir. Cunku 100 binin hayaliyle gece gunduz ugrasir.

Bunu birak... Hadi elimdeki hisselerin onemi yok diyelim (ki mumkun degil bu 2 sene her allahin gunu vakit harcamissam). Ben 6 ay KAP'a haber yollayip kac kisinin kanina girmissem, utancimdan butun masraflarini ustlenip bu yukarda dedigimi yaparim herkesin adina.

Ozetle, sizin amaciniz nedir, niyetiniz nedir anlamak mumkun degil. Yanliz ben bir yatirimcisi olsam, sizlerin yazdiginin hicbir satirini kaale almam.
    Sana yukardakini 3 ay once yazdim.

Bu yukaridakileri sen hipotez olarak dusunuyorsun ama ben sana burda birebir bilgi verdim milyonlari olan birinin ne yapacagi hakkinda. Forumda birine gosterdim portfoyu kac ay once.

1. Bana kimse boyle bir hisseye milyon lirayi sokturamaz. 2013'teki Mujdat'a mahkemenin yurtdisina cikis yasagi koymasini duymam olayi bitirir benim acimdan. 50 bin liralik zar sallarim ama, o baska.

2. Bir sirketin, hem de gozalti pazarindaki bir sirketin patronu ile inatlasmak nasil bir kafasizliktir? Burda KAP'a 6 ay haber gonderilerek yapilan bu. Yoksa esinin dayinin ustune de alirsin, %5'in altinda tutarsin.

3. Boyle bir davranista bulunmus olsam ve 6 ay her iki gunde bir KAP'a haber gondererek insanlari manipule etsem , yukarda belirttigim gibi cikar butun masraflarini karsilayacagim derim. 30 bin lirayi sana veririm takip et diye, dava istedigim sekilde sonuclanirsa 100 bin lira da bonus verecegim derim.

Milyonunu sokmus birisi niye bunlari yapmamis arastir.

Bu hissedeki hersey ve herkes cok saibeli.

8. M K ulu hala o hisseleri tutuyormu elinde

Sayfa 210/467 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •