Sayfa 65/956 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 513 - 520 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Bir yıl önce 9 lardan %1 %2-3 yaparak gelsen zaten 20 li 30 lu rakamlara gelmiştin. Ne debelenip duruyorsun ******** spek...
    ytd

Azda olsa primlenen kağıda yakışan gün içinde çıktığı en yüksek kademeden(8.01)günü kapatmak ama seans sonuna 20 dakika kalmış
    7.88-7.89 kademesinde gezip duruyor.İnşallah yakışanı yapar veya yaptırır rezil spekler.Maalesef bugünde yaptılar yapacaklarını 7.80'e kadar çektiler yine.
    Son düzenleme : waktanw; 09-01-2018 saat: 18:02.

3. 7.80 de kapatsa bari yok be kardeşim bu tahdanını sahipleri aşagıya ya oynuyorlar bu yüksek alım hacmine ragmen utanmasa ekside kapayacak

SM-J120F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Spekoş ve saboşlar herzamanki gibi bizlerle oyun oynuyorlar yazık gerçekten insanlara çektirerek ne anlıyorlar garibanlardan ne istiyorlar dünya malları var yinede doymak nedir bilmiyorlar inançları yok sadist belliki...

5.  Alıntı Originally Posted by sergerde72 Yazıyı Oku
    7.80 de kapatsa bari yok be kardeşim bu tahdanını sahipleri aşagıya ya oynuyorlar bu yüksek alım hacmine ragmen utanmasa ekside kapayacak

SM-J120F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benden utanmıştır, çok utangaç bir speğimiz var, Allah utanmadan geri bırakmasın speğimizi.....

Alıntı Originally Posted by Godofswords1 Yazıyı Oku
    Göz ucuyla aslan çimentoyu takip etmek lazım..
    02 ocak tarihli gönderi ben biliyordum değil ama ekürisi kalkınca buda kalkacağı belliydi. Yinede aslanı takipte fayda var.
    BEN KİMİMKİ YATIRIM TAVSİYESİ VEREYİM, TAVSİYEM OLSA KENDİME VERİRİM. YTD.

7. evetogün inşallah bu gündür 9 dan verdin elimize orda bekliyorum

8. Doğum günü pastası ve hediye si olsun

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 65/956 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •