Sayfa 127/323 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

Mohikan dostum gelip buraya zahmet edip analiz yapacak, bilgi paylaşacak, size yardım etmeye çalışacak....

İçinizden biri kalkıp ahkam kesecek...

Yapmanız gereken tek şey mohikan dostum sizin hisseniz için müsait olup, zaman ayırıp analiz yapmışsa TEŞEKKÜR etmektir...

Burası bir forum, kimse kimsenin yatırım danışmanlığını yapmıyor... Buradaki bilgiden faydalanırsın, sonra gidip kendi kararını verip yatırımını yaparsın...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Mohikan dostum burada analiz yaptığı sürece ben kendisine teşekkür etmeye devam edeceğim.

Mohikan dostum analizini yapar ve paylaşır... Ne sizin gördüğünüzle aynı şeyi ne de tersini görmek ve düşünmek zorunda.... Bu kural buradaki herkes için geçerli...

Analize bakarsın aklına yatarsa kişisel olarak yatırımını yaparsın, yatmazsa yapmazsın...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

3. Öncelikle Sayın mohikana tahminlerinden altını çiziyorum tahminlerinden dolayı teşekkür ederim.Ytd

Alıntı Originally Posted by PakBaris Yazıyı Oku
    Sayın Mohikan, acaba Datagate için ne düşünüyorsunuz. Fincan Kulp (veya Çanak) gibi bir formasyon mu, yoksa yükseliş trendi bitmiş mi sizce? Vaktiniz veya ilginiz olursa, ayrıca şimdiden teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    DGATE...

Çanak veya fincan-kulp formasyonu yapacağını düşünmüyorum.

Orta vadeli bu sayımda geçen yılki zirve olan 7.78 üstünde bu ay başında 7.94 görerek zirve tazelediğini görüyoruz.

9 dalgalık bu sayımda 7 zirve yapılmış.

Bana göre 7.94 üstünde son 2 zirve daha olmalıdır.

Bunun için de bu düzeltmede trend desteği olan 6.45 altında kapanış yapmamalıdır.

2.5 ay önce insan gibi rica etmişsin. Yükseliş trendi bitti mi demişsin.

Biz de hayır bitmedi, 2 zirvesi daha var demişiz.

Nitekim bugün yaptığı zirve 7.94 üstündeki 2. zirvesidir.

Fincan-kulp hedefi 11.5...

11.5 bekleyenler bile formasyon gerçekleşince sattı.

Ama hisse anormal bir ralli yaptı.

Fincan kulp hedefini 2'ye değil nerdeyse 4'e katladı.

Bu cevabın neresinde ukalalık var?

Ey forum ahalisi size soruyorum...

BU CEVABIN NERESİNDE UKALALIK VAR?

Manyağın biri 2 gündür buna takmış, topiğin içine etmiş.

Siz hala kavga çıkınca seyreden yurdum insanı gibi ,sinema seyreder gibi seyrediyorsunuz?
    DUHUL : 1999

5. Bilgi paylaşılınca güzeldir. Hele bir de karşılıksız yapılıyorsa...

Gereksiz yere ortamı germek niye? Beğeniyorsan izlersin, beğenmiyorsan çeker gidersin... Saygıyla, sevgiyle, kırmadan, kırılmadan...

Bol kazançlar herkese...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

6. Sayın kuzey;sosyal hayatımızda da böyle değilmiyiz.Herkese selam verir ama 2 kişiyle samimi oluruz.Yahu burada da herkesi okuyor ama kanaat getirdiklerimizi aklımizdan geçiriyoruz.Takip edip etmemekte bizim elimizde.Ben derim ki kimse kimsenin boks torbası veya hesap verme yakını değildir.Kaldı ki bu dünya fani.Kalp kalbi kırmamalı.Selamlar,iyi gclr.ytd

7. bir OZKGY rica etmek mümkün müdür? teşekkürler. 285ten döndü geldiği yerden kıpraşmıyor 2.30da çakıldı kaldı.

8. Sayın pekbarıs,sakin olun rahat olun.Bence..Herkese tekrar iyi gclr.ytd

Sayfa 127/323 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •