Sayfa 420/948 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Biri var ki çok değerli, (bilgi açısından) kimse alınmasın siz de değerlisiniz, söz etmeden geçemeyeceğim. Sn. İnhibitor.
    Kesinlikle haklısın ustad

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Biri var ki, çok değerli, (bilgi açısından) kimse alınmasın sizler de değerlisiniz, söz etmeden geçemeyeceğim. Sn. İnhibitor.
    kendisini yeni yeni tanıyorum...ama yaptığı paylaşımlardan çok dolu olduğunu görebiliyoruz...ben hem kendisine hem de tüm topiğe başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. arkadaşlar bu günlük küçük bir kapanış yorumu yapayım...

silverline bu gün 2,68 den bir kapanış yaptı...ağırlıklı ortalaması 2,66 oldu...ağırlıklı ortalamasının üzerinde bir kapanış çok şık oldu...başka bir şık davranış da endeksin %1,28 düştüğü bir günde böyle güzel bir kapanış yapmasıdır...

işlem hacmine bakıyorum sadece 6 milyon tl civarında bir işlem hacmi yapmış...hacmi de güzeldir...geçmişte 9 ocak tarihinde 2,40 lardan 2,74 ü görmüş , işlem hacmi 15 milyon tl olmuş ve kapanışı da 2,56 olmuştu...o günden sonra bir miktar düzeltme yapmış idi..ama bu günkü işlem hacmi öyle çok fazla olmamış buda düzeltme riskini en aza indiriyor..

ben bu günkü kapanışı çok beğendim...aşırı yükselen bir işlem hacmi yok...bu davranış bu hissenin yarın da çıkmak isteyeceğini bana düşündürtüyor...tabi endekste sert kırılmalar olmadığı sürece veya hisse ile ilgili herhangi süpriz bir kötü haber gelmediği sürece...bu şartlar ile yarın 2,74 ü geçip 2,90-3,00 aralıklarına kadar çıkabilir..

dün %3 civarı bir çıkış yapmış idi bu gün ise tam %6 lık bir çıkış yaptı..görüldüğü gibi şu anda alım yönünde sürekli artan bir iştah var..bu iştahın yarın da devam etmesini bekliyorum..

ben hepimize başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by rain Yazıyı Oku
    çok teşekkürler Sn. Rain....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    SİLVER-CAN SORU/CEVAP KÖŞESİ

SORU:
    -Abi, hisseyi almak isteyen, fakat alamayan yatırımcılara nasıl bir öneride bulunursunuz.
    CEVAP:
    -Hisseye henüz yatırım yapmayıp, almayı düşünen sevenlerime bir kaç kelime etmek istiyorum;

-Sevenlerime dedim, çünkü bir o kadar da sevmeyenim olduğunu biliyorum. Ne hikmetse sübjektif bilançom her zaman öyle oluyor.
    (demek ki çok masum değilim)

-Mesajım şu; Hiç bir şey henüz bitmiş değil, fırsat var arkadaşlar, umutsuzluğa kapılmayın, hisse hareketlerini izleyin. Buralar yatırım için uygun yerler, belki kısada aşağı çekilmeler yaşanabilir, fırsat kollayın, eliniz tuşta alım yönünde olsun, kaçtan alım yapmalıyım sorusunun cevabı göreceli bir durum. Şahsen yerinizde olsam; 2.50-2.60 aralığından almayı uygun görüyorum.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Diyalog ta geçen abi gibi vs. sözler, samimiyet göstergesidir, kesinlikle kibirlenme aramayın lütfen.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sayfa 420/948 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •