Sayfa 27/133 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 209 - 216 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Değerli Goldaş mağduru kardeşlerim herkesin fikrine saygı duyuyorum. Amacım kimseyi kırmak değil. Ama öyle yorumlar varki gel ne olur yorumla cevabını ver diye yalvariyor. Ben de dayanamıyorum cevapliyorum. Ne yapayım huyum kurusun işte. Ya arkadaslar yazılarınızı birçok insan okuyur. Ne olur biraz gerçekçi ve belgeye dayalı yorum yapalım. Bu Şükrü KAYA yorumundan inanın ekmek çıkmaz.Yani bilgi çıkmaz. Adam zaten sır ulasamazsiniz. Muhatap bulamazsınız. Varsa kendine güvenen baba yiğit buyursun bu adamı bulsun konussun. Hayalden öte gidemezsiniz. Kızılay çağrı yapıyor kanı temiz olanlar kan bağışı yapabilir diye. Anlayan anladı. Herkese saygilar.

2. Recep Tayyip Erdoğan, Sedat Yalınkaya yı iyi tanıyan bir insandır ve herkes RTE te tweet atsın büyük ihtimalle ses çıkacaktır.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. RamunRa sana daha önce söyleyen oldumu bilmiyorum ama ben söylüyorum sen bir dahisin. Şükürler olsun en sonunda bir dahi bulduk. Yanılmıyorsam daha önce de hayali avukat Şükrü KAYA fikrini de sen ortaya atmıştın. Hani Istanbul Barosu avukatı demiştin ya.Ne oldu görüştünmu Şükrü Beyle ne dedi ne dedi. Vallahi çok merak ettim. Ha bu arada sayın Cumhurbaşkanımızida vakit kaybetmeden twetleyelim .Nede olsa Yalinkayalari taniyormus. Sedatin kulağını bi cekiversin .Belki bizim sorun çözülür. Ya Biliyormusun Baloncu ile seni inan çok sevdim. Çünkü ikinizde birer dahisiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by Mustafa32 Yazıyı Oku
    RamunRa sana daha önce söyleyen oldumu bilmiyorum ama ben söylüyorum sen bir dahisin. Şükürler olsun en sonunda bir dahi bulduk. Yanılmıyorsam daha önce de hayali avukat Şükrü KAYA fikrini de sen ortaya atmıştın. Hani Istanbul Barosu avukatı demiştin ya.Ne oldu görüştünmu Şükrü Beyle ne dedi ne dedi. Vallahi çok merak ettim. Ha bu arada sayın Cumhurbaşkanımızida vakit kaybetmeden twetleyelim .Nede olsa Yalinkayalari taniyormus. Sedatin kulağını bi cekiversin .Belki bizim sorun çözülür. Ya Biliyormusun Baloncu ile seni inan çok sevdim. Çünkü ikinizde birer dahisiniz.
    Sayfada sessizlik hakim. Ortada bilgi yada haber olmayınca böyle olması gayet normal. Görülen o ki biz mağdurların yapması gereken tek şey devam etmekte olan dava sonuçlarını beklemek. Tabiki burada zaman aşımı sıkıntısı olurmu ondan emin değilim. SPK davalarına bakacak olursak buradan Goldaş lehine olumlu karar çıkması durumunda en azından zararimizi tazmin etme konusunda bir umut doğabilecek. Tersi durumda zaten yapacak hiçbir şey yok. Şu an bile farzedelim Hırsız Yalinkayaları dava ettik ve davayı kazandık. Kazanmak yetmiyor ortada para yok şirket yok dolayısıyla parayı kimden alacaksın adam para tınne yok diyor. Muhatap olacak kimse yok.O yüzden davaların Goldas lehine olumlu bitmesi şart. Hatırlarsınız SPK Goldasin içinin bosaltildigini iddia ediyor. Buda olumlu bir kararda Goldasin güçlü bir şekilde ortaya çıkması anlamı taşır. Goldart/pregold/Yalınkaya hold. Diğer İştirakler değil Goldaş bizim için önemli. SPK Goldasa paraların iade edilmesi gerektiğini iddia ediyor. Bazı bölümleri tekrar etmemin nedeni önemli olduğunu düşündüğüm içindir. Yani değerli kardeşlerim ne olursa olsun davalar Goldaş lehine olmalı Borsaya döner dönmez orası ayrı. Bizim için olmazsa olmaz tek yol güçlü bir Goldasin tekrar ortaya çıkması. Herkese saygilar sunuyorum.

5. Arkadaşlar gözümüz aydın yarın tahta açılıyor
    Demek isterdim

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ya arkadaşlar benimde kafama takılan birçok soru var, mesela goldas mahkemeleri TC de kaybetti ve İngiltere'ye taşıdı İngiliz mahkemeleri goldasi haklı buldu ve karşı bankalara tazminat davası açma hakkı tanindi buraya kadar anlaşıldı, peki tahtası kapanan hisselerin yatırımcının paraları Takasbank ta saklanıyor ,bu paralar goldasin mahkemeyi kazanmasına rağmen ve birdaha borsaya girmeyicegini düşünürsek bize geri verilmesi gerekmiyor mu??? Yalinkayalar zaten moruklamis ve itibarları rezillikleri diz boyu bunlar tekrar biste müracaat etmezler,kendimizi kandirip ömrümüzü tüketiyoruz,birlik olup Takasbank takı bizim olan payları almamız gerekli diye düşünüyorum.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Türkiye’nin önde gelen kuyumculuk şirketlerinden Goldaş’ın iflas etmesine neden olan gelişmede İngiliz mahkemesi Türk şirketini haklı buldu. Mahkemeden yapılan açıklamanın 83’üncü maddesinde, iflas eden Goldaş’ın haklı bulunduğu ve Societe Generale’ın tazminat ödemesi gerektiği vurgulandı.

Mahkeme ayrıca davalar nedeniyle zarar gören küçük yatırımcıların da mahkeme aracılığıyla hakkını arayabileceğine hükmetti. Tazminatın tutarı konusunda bir açıklama yapılmazken, uzmanların bu konuyla ilgili hesaplamalar yapacağı belirtildi.

Atı alan Üsküdar ı geçti bile, bize tekbir açıklama yapma tenezzulunde dahi bulunmayan ******** onursuz YALİNKAYALAR, kendi zararlarını tanzim etme derdindedir,burda ve mynette kendi tetikçileri ve ky nin aklını karıştıran paralı adamları var,bunu hepimiz görüp anliyabiliyoruz, biste girmiyecekse bizde kendi Takasbank takı kalan payımızı almamız gerekmiyor mu?

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by yakamoz1971 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar gözümüz aydın yarın tahta açılıyor
    Demek isterdim

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yakamoz 1971 Espiri yaptığını zannediyorsun herhalde. Ama yaptığın hoş değil. Boş bir insan olduğun belli. Fikrin bu kadar olsa gerek.Senden fikir beyan etmeni beklemiyorum.Yeterki ortamı sulandirma.

Sayfa 27/133 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •