Sayfa 506/964 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    onu bunu bilmem menzil bellidir, her türlü dava açıp sonuna kadar gitmek elbette namuslu hakimler vardır , gidip derdimizi anlatmamız lazım bunlara, açalım davamızı ne var ne yok satılsın borçlar ödensin, bir tane otel bile kalsa şirket temizlenir, tek lara kalsın bu şirkette düzgün işletilsin her sene kar açıklasın görün nerelere gelecek hisse, toplanalım tekrardan daha güçlü
    Al bak burada

2.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    Made in turkey fabrika ben kim yalvardım dava açalım diye sen Türkçe mi bilmiyorsun yalvarmışım ıspatlamazsan bilmem nesin
    Al bak yukarıda.

3. Made in prc fabrika benim bahsettiğim olumsuzluklar bugünde devam ediyorki zaten adamlar yapabilecekleri şeyleri yapmak için hiç acele etmiyorlar hisse yükselmesin diye ellerinden gelen bütün gayreti gösteriyorlar yoksa ben hiç bir yazımda şirketi bugüne kadar kötülemedimki turizmci olduğum için bir lara otelinin bile ne değerde olduğunu iyi bilenlerdenim bir lara oteli bile düzgün yönetilse ticari ahlakla bütün borçlarını tek başına öder bunu birçok yönetici turizmci arkadaşım söylüyor

4. Şirketi birkaç aylığına içimizden en basiretsiz adama verseler borç morç kalmayacak ben kişileri olumsuz eleştiri yaptım hep art niyetliler diye

5. Yukarda yazmadınmı dava açalım diye. Bak alıntıladım yazını. Bana garanti verebilecekmisin bir tek laranın kalacağına.
    Beyefendi keyfine göre otel seçecek. Sayın arell bank hepsini alın ama lara kalsın yav. Onlarda tamam diyecek emin ol.

6. Artniyetli olmadıklarını kimse söylemedi zaten. Patronun artmiyetli ve şirketi kötü yönettiği biliniyor.
    Zaten şirketten bana ne. Hisselerimi satıp gideceğim. Yeterki yükselsin de çıkalım. Lara yı da sana yedirmezler merak etme.

7. Fiyata olumlu yansıyacak herşeye varım. Brütten çıksın internet yasağı kalksın. Oteller dışında mal varlığını satsın.banka ile anlaşsın.
    Yeterki fiyat yükselsin. Ben hancı değilim diyorum yav bas bas bağırıyoruz burada.biz hisseden uygun bir fiyattan çıkalım
    İsterse otellerini yaksın. Bana ne. Yolcuyum ben hancı değil.

8. Sen gidip dava açarsan en az 2 yıl daha sürünürsün bu hissede. Daha bunun danıştayı var. itirazı var.

Sayfa 506/964 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •