Sayfa 507/964 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Sen o yazının neresinde yalvarma gördün ben fikir beyan ettim fazla bir bilgim olmayan dönemde sonra gittim İstanbul’da bilgi sahibi oldum ama bunların hiçbirinin yatırımcının isteğini karşılamayan gelişmeler olduğunu belirttim orda ben ve arkadaşlar ve yazdım ki zt malına ağlar ama bize ağlamaz eleştiriye asla açık bir toplum değiliz ben davadan ısrarla vazgeçmeyelim dediğimde zt ile tek başına görüşüp veya onun adamlarıyla görüşen ve karar alan güya yönetici arkadaş beni aradı ve Selim’in adamımısın sen dedi bana benki hayatımda bir defa gördüm Selim’i ve yanımda gruptan bir arkadaşta vardı adam numarasını ikimize kendi isteğiyle verdi bizim talebimiz bile olmadı banka ve Bodrum oteli için iki defa aradım ikinci aramamda ses tonunu sanki aramadan rahatsız oldu gibi anlayarak numarasını sildim bunu ismail şefaat Ali beye o dönemde söyledim sildim numarasını diye yalansa buyursunlar söylesinler herkesten özür diler tüm hisselerimi Yalçın beye bağışlarım zaten whatsapp kayıtları bile vardır çıkarır gösteririm yazacam akşam tekrardan sonrada yazmayacam bildiklerimide kimseyle paylaşmak zorunda değilim herkes arayarak bilgiye ulaşır

2.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    Sen o yazının neresinde yalvarma gördün ben fikir beyan ettim fazla bir bilgim olmayan dönemde sonra gittim İstanbul’da bilgi sahibi oldum ama bunların hiçbirinin yatırımcının isteğini karşılamayan gelişmeler olduğunu belirttim orda ben ve arkadaşlar ve yazdım ki zt malına ağlar ama bize ağlamaz eleştiriye asla açık bir toplum değiliz ben davadan ısrarla vazgeçmeyelim dediğimde zt ile tek başına görüşüp veya onun adamlarıyla görüşen ve karar alan güya yönetici arkadaş beni aradı ve Selim’in adamımısın sen dedi bana benki hayatımda bir defa gördüm Selim’i ve yanımda gruptan bir arkadaşta vardı adam numarasını ikimize kendi isteğiyle verdi bizim talebimiz bile olmadı banka ve Bodrum oteli için iki defa aradım ikinci aramamda ses tonunu sanki aramadan rahatsız oldu gibi anlayarak numarasını sildim bunu ismail şefaat Ali beye o dönemde söyledim sildim numarasını diye yalansa buyursunlar söylesinler herkesten özür diler tüm hisselerimi Yalçın beye bağışlarım zaten whatsapp kayıtları bile vardır çıkarır gösteririm yazacam akşam tekrardan sonrada yazmayacam bildiklerimide kimseyle paylaşmak zorunda değilim herkes arayarak bilgiye ulaşır
    Peki aaaa hocam bakın bize burada yazın diye söylüyorsunuz... Sözde bizi gaza getirecek biz de söylemediklerimizi söyleyeceğiz. Bizim sakladığımız hiç bir şey yok... Bakın ama siz saklıyormuşsunuz...

Bırakın burada söylemeyi daha düne kadar gruptaydınız... Grubun bile haberi yok bu iki konuşmanızdan... Neden sakladınız??

Hadi sakladınız biz her şeyi grupta söylüyor ve tartışıyoruz...

Kendiniz sakladığınız için bizim de bir şeyler sakladığımızı mı düşünüyorsunuz...

Yani dediğim yine doğru, insanın fikri neyse zikri de odur başka sorum yok hocam...

Ben anlayacağımı anladım...

Bundan sonra bizi eleştirirken bu yazdığınız hep gözünüz önünde olsun...

Bakın duyumlar paylaşılmayabilir çünkü ne çektiysek bu duyumlar yüzünden çektik. Ama siz iki kere ss ile görüşüyorsunuz hani ne oldu hocam hani DÜRÜSTLÜK BÜYÜK BİR ERDEMDİR UNUTMAYIN, diyordunuz

siz şimdi dürüst mü oldunuz?? Şimdi desem ki ss ile ne konuştunuz???

Ben söyleyeceklerinize nasıl inanacağım... Ya da burada yaptığınız bir hafta olumlu bir hafta olumsuz yorumlarınıza nasıl güveneceğim...

Sonra oturup bizi eleştirin ayıp ayıp hocam önce bir eteğinizdekileri bir dökünde bir anlayalım... bakın gördüğünüz gibi hiç bir şey saklı kalmıyor. Emin olun biz yanlış bir şeyler yapmış olsaydık bizi de takip eden onlarca kişi var sizinkiler açığa çıktığı gibi bizimkiler de çıkardı.

Onun için abdestimizden şüphemiz yok ki namazımızdan olsun diyorum... Eleştiri yaparken önce kendinizden başlamanızı tavsiye ediyorum...

Ss ile ne konuştuğunuzu da buradan paylaşırsanız artık...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    Sen o yazının neresinde yalvarma gördün ben fikir beyan ettim fazla bir bilgim olmayan dönemde sonra gittim İstanbul’da bilgi sahibi oldum ama bunların hiçbirinin yatırımcının isteğini karşılamayan gelişmeler olduğunu belirttim orda ben ve arkadaşlar ve yazdım ki zt malına ağlar ama bize ağlamaz eleştiriye asla açık bir toplum değiliz ben davadan ısrarla vazgeçmeyelim dediğimde zt ile tek başına görüşüp veya onun adamlarıyla görüşen ve karar alan güya yönetici arkadaş beni aradı ve Selim’in adamımısın sen dedi bana benki hayatımda bir defa gördüm Selim’i ve yanımda gruptan bir arkadaşta vardı adam numarasını ikimize kendi isteğiyle verdi bizim talebimiz bile olmadı banka ve Bodrum oteli için iki defa aradım ikinci aramamda ses tonunu sanki aramadan rahatsız oldu gibi anlayarak numarasını sildim bunu ismail şefaat Ali beye o dönemde söyledim sildim numarasını diye yalansa buyursunlar söylesinler herkesten özür diler tüm hisselerimi Yalçın beye bağışlarım zaten whatsapp kayıtları bile vardır çıkarır gösteririm yazacam akşam tekrardan sonrada yazmayacam bildiklerimide kimseyle paylaşmak zorunda değilim herkes arayarak bilgiye ulaşır
    Bu dönen olayların hiçbirinden haberim yok. Kimseyide tanımıyorum burada. Sadece yazılan yazılara göre yorum yazıp,
    Kendi görüşümü söylüyorum. Kimseyle bilgi paylaşma zorunluluğunuz yok. Ama buraya gelip çok muğlak ifadelerle milletin aklını karıştırıyorsunuz.muğlak ifadenizden bir örnek yukarıda.aldığım bir duyumu teyit ettim mealindeki yazınız. Duyum ne, kimden neyi teyit ettin hiçbir şey belli değil. Ya açık açık yazın yada yazmayın. Haa dersenki benim ne yazıp yazmıyacağıma karışamazsın, eyvallah karışamam ama cevap vermek de benim hakkım.

4.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    ben geçen hafta ilk ve son defa zt ile görüştüm hayatımda da başka görüşmedim, telefonuda yoktur bende mesela,normalde aklıma bile gelmeyen birşeydi işimde olmaz normalde, rica üzerine kalktım gittim 2500 km yol yaptım 24 saatte, farklı kaynaklardan ve kendinden duyduklarımı teyit eder açıklamalar oldu, kendisi bizim için gram ağlamaz ama malı için ağlar,
    ben sizleri suçlayıcı bir imada da bulunmadım ,sizler öncü olan arkadaşlarsınız yatırımcıyı rahatlatan birşeyler belki söylersiniz neden olumlu bir haber gelmiyor diye ,
    benim fikrim değişmiyor dün aklımda olan neyse bugünde o, sadece zamanla acaba mı diye düşünmeye başladım, bazı duyumlar ve istanbuldaki toplantıdan sonra birşeyler yaptıklarını gördüm ama çokta ses getirmeyen olaylar olduğunu yada böyle lanse edildiğini çok defa söyledim,
    çok defada bu şirketin büyük ama sahiplerinin küçük planlar içinde olan insanlar olduğunu ifade ettim,
    ss ile olan iletişim içinde büyük bir YALAN söylüyorsunuz yalancı konumuna düştünüz yani, bende numarası bile mevcut değil, geçen yıl mahkemede vermişti, 1 ay sonrada sildim numarasını.
    fesih davası çekildi sizce ne değişti peki? zt ye verdiğiniz ömür bittimi yoksa ek süre mi verdiniz? size soruyorum sadece size, bilipte birlikte yola çıktığınız arkadaşlarla paylaşmadığınız bilgiler var mıdır mesela hiç?
    siz halen fesih davası açılacağına ve açılacak davanın mahkeme tarafından kabul edilebileceğini mi sanıyorsunuz?
    DÜRÜSTLÜK BÜYÜK BİR ERDEMDİR UNUTMAYIN,
    Bak buradaki yazında ikinci satır. ‘Kendi kaynaklarımdan ve kendinden duyduklarımı teyit eden açıklamalar oldu. Muğlaklık dediğim bu işte.

5.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    Peki görüşmeleri yaptığınızda çıkıp gruba ben ss ile görüştüm deyip bilgi vermezseniz... Ve bu görüşmelerinizi o yönetici arkadaş öğrenip size sen ss nin adamımısın demesi kadar doğal bir şey var mı???

siz arkadan iş yapmaya çalışırsanız biz nasıl güveneceğiz size... Hukuki bir süreç yürüttüğümüz deliller, kanıtlarla uğraştığımız bir dönemde açacağımız davalarla ilgili bilgi vermediğinizi nasıl bilelim...

Ki yine de o yönetici arkadaş sizi gruptan atmamış kendiniz ayrılmıştınız... ve hala utanmadan zt ile görüşen diyorsunuz hala suçlama yapıyorsunuz... grup olarak zt ile görüşen avukatımız ve 3 yönetici arkadaşımız var. Ve bu görüşmelere her zaman sizin gittiğiniz gibi diğer yatırımcı arkadaşlardan gidenler oluyor ve grup bilgilendiriliyor...

Hala suçlamalar hala suçlamalar... Ne yapalım hocam tuvalete de 300 kişiyle mi gidelim... Genelde her yere aramızdan seçtiğimiz temsilcileri gönderiyoruz. Bu temsilciler arasında bazen grupta olmayanlar bile oluyor örnek siz... ya da SPK görüşmesinde Ali Bey

ayıp ayıp hala suçluyorsunuz kendiniz haltlar karıştırmışsınız... yok yönetici arkadaş bunu yaptı yok şunu yaptı... Emin olun gruba her türlü bilgi veriliyor her şeyide takip ediyoruz... Şekil A'da görüldüğü gibi sizin ss ile irtibatınızı da biliyorduk...

Onun için tekrar ediyorum yazdıklarınıza dikkat edin hala gruba oynuyorsunuz hala iftira atıyorsunuz... Kendi yaptığınızı başkalarının da yaptığını iddia ediyorsunuz. Biz her konuda zaten bilgi veriyoruz... Buradan bile paylaşıyor en azından tartışmaya açıyoruz...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    yarın ne olur bilinmez ama geldiğimiz nokta şunu gösteriyor ki fesih davasından vazgeçilmemeliydi kim ne derse desin çünkü içinde bulunduğumuz durum itibariyle sayın iş kadını şirketin önünü açıp parasını kurtarmanın derdiyle davadan vazgeçen bu yatırımcılar için an itibariyle hiçbirşey yapmamıştır, görünen o, belki yarın yada takip eden günlerde mutlaka birşeyler değişir ama bunun ön adımlarının çoktan atılması piyasaya rahatlatıcı haberlerin verilmesi gerekirdi,
    benim kanaatim yapılan bütün görüşmelerin sonuçlandığı aşikardır ama her ne hikmetse bir kurnazlık içinde bulunulup bunlar yatırımcı ile pek paylaşılmıyor nedense, nedenseyi bilen varsa bir adım beri gelsin,mikrofonu İsmail başkana,Yalçın beye,Nail beylere bırakıyorum, ALKIŞ LÜTFENN,BRROOO ARKADAŞLAR
     Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    telefonda söylenmeyen çok şeyi ilk ağızdan duyduk, doğrudur çok karamsardım ama ilk ağızdan bazı reel şeyler duyunca karamsarlık biraz ortadan kalktı, yakın zamanda güzel şeyler olacak diye bekliyorum, kesinleşen bazı konular var ama bunlar paylaşılmıyor neden diye sorduk,sanki bir akıl onlara boşver paylaşma diyor yada karşı taraflara fazla koz vermek istemiyorlar, sorularımız vardı bazılarına net cevap aldık bazılarına şöyle böyle cevap aldık ama aldıklarımızın hisse fiyatına yansımadığını yansıtılmasınında şirketin elinde olduğunu söyledik, bunla ilgili tekrardan talebim olacak yazılı olarak bakalım faydasını görecekmiyiz, bazı arkadaşlar durumun ciddiyetini manevi maddi mevcut durumlarını zorlukları güzel bir dille ortaya koydular, eğer ss zihniyeti yoksa kendinde sanıyorum birşeyler yapacaktır, otellerin alıcısı çıkmayınca sevinç gözyaşı döktü, bizim için değil kendi malı ve geleceği için, demekki malları değerliymiş, burayı takip ediyorsa lütfen bilsinki bizimde malımız değerli,
    haklısınız ya hanımefendi kandırdı herkesi, yada o arkadaşlar kandırdı bizi ikisinden biri
    bunlara acımayacaktık, devam edip şayet sonuç alabilseydik bugünden daha iyi olurdu, ne var ne yok sattır borçları öde, elbette kalan 35 kuruştan daha değerli olurdu, bakın martı grubuna , en iyi oteli kemerdedir, laranın çeyreği etmez, gerisini siz düşünün artık
    bir karar verin . dün başka bugün başka yazmayın.

7.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    bugün geldiğimiz nokta biraz daha umut verici, özellikle önümüzdeki günler çok şeylere şaşıracağımız beklemediğimiz hamlelerin olacağı günler, yakın zamanda hissede şoklayıcı hareketler seyredebiliriz, elbetteki geçmişten bugüne bu hisse ve kervanzedeler için herkes birşeyler yaptı, eline kalem alan,klavyenin başına geçen,telefonun tuşlarına basan, uçağa,otobüse,arabasına binip uzakları yol eden herkese, bütün bunları bir arada tutmaya çalışan özellikle İsmail başkana,Yalçın beye,her ne sebeple olursa olsun hukuksal açıdan klavuz olan Nail beye sonsuz selamlar olsun, YEŞİL VADİ yakında esas sahibinin olacak ve biz bu vadiden mutlu bir şekilde ayrılacaz,az kaldı
    en güzeli de bu.

8. ben bir bilgi sahibi olamadımki grupta paylaşayım o dönem, icradan çıkıp onunla konuştuklarımızı zaten kendi ses kaydımla grupta paylaşmıştım,Hüseyin bey vardı oda anlattı yazarak,telefonla da birşey konuşmadığımızı birşeyler söylemediğini o zamanda söyledimki bu ismini verdiğim arkadaşlara, benim bildiklerimi paylaşıp paylaşmadığımı isterseniz İsmail başkana sorun o size gerekeni söyler

Sayfa 507/964 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •