Sayfa 79/368 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 2937 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

Alıntı Originally Posted by kgns Yazıyı Oku
    amaç şirkete finansman sağlamaktır kısaca, nasıl uygun görürselerse, yönetmelik neye izin verirse onu yaparlar, ve yaptılar. "bu ne biçim sistem?!?!?!" diyecek idiysen bu zamana kadar nerdeydin. kendince bir "fırsat" kaçırdın diye tutulan dilin mi açıldı?
    Borsada fırsatlar bitmez... Ben bunu bilenlerdenim..." Kaçırdığımı nerden biliyorsun" diye soracağım ama bu konu polemiğe dönecek bunu istemiyorum...

Benim derdim KY'nin mecburi yatırımcı olmaya mahkum edilmemesi... Sonra forum sayfaları ağlama duvarına dönüyor...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

2.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Borsada fırsatlar bitmez... Ben bunu bilenlerdenim..." Kaçırdığımı nerden biliyorsun" diye soracağım ama bu konu polemiğe dönecek bunu istemiyorum...

Benim derdim KY'nin mecburi yatırımcı olmaya mahkum edilmemesi... Sonra forum sayfaları ağlama duvarına dönüyor...
    Aynen katılıyorum size.
    Dünyanın parasını koydum gülünç bir miktar geldi. yaklaşık talep 21.xx katıymış hesaba göre. %5 pay verirsen olacağı buydu. Yazık ki ne yazık.

Alıntı Originally Posted by his Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum size.
    Dünyanın parasını koydum gülünç bir miktar geldi. yaklaşık talep 21.xx katıymış hesaba göre. %5 pay verirsen olacağı buydu. Yazık ki ne yazık.
    Aldığınız lotlar için hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum... Ama dediğim gibi bundan sonrası için dikkatli olun....
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

4. 809 istedim 39 geldi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

1/20 oranında gelmiş..
    BEN KİMİMKİ YATIRIM TAVSİYESİ VEREYİM, TAVSİYEM OLSA KENDİME VERİRİM. YTD.

6. Akbanktan ne hissem ne iadem gelmiş. Bu nasıl iş? Ne zaman hisse ve iadeler gelecek Akbankta?

7. 500 lot istedim. 25 geldi. YAPI kredi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku

mecburi yatırımcılıkla şu anki durumun ne alakası var? iyice saçmalıyor insanlar artık. konu insanların istediği miktarda hisse alamamış olması halka arzdan. neyin polemiğini yapıyorsun?

dediğin şey "arz olmuş ama halka arz olmamış, 5% çok az". adamlar böyle uygun görmüş böyle yapmış. başka türlü yapma zorunluluğu yok, başarılı bir tercih de olmuş bana sorarsan. mis gibi de olmuş halka arz

Sayfa 79/368 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •