Sayfa 39/327 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2614 madde; 305 - 312 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Aman aman sakın tepki verirsin haaaaaa

2. Senin gibi hissesin taaaaaaa amk

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne söylesem şu içimdeki cinere kızgınlığımı kinimi ifade edemez soysuzun kağıdı Endex in 4/5 katı düşüyor seans kapanışına doğru destek olayım diye beş kademe alttan verdiğim yere mal vermek için kağıdı 3’64 e kadar verdi allah kahretsin seni ve yandaşlarını kursağında kalsın ky nın lokmaları

4. aşağıda 3,4 ve 3 destek. yukarıda 4.1 üzerinde kalmadan bi halt olmaz bundan.
    kısa vade operasyon yedi. şu anki prkme yatırımcıları ov yatırımcı oldu.
    hayırlı olsun.

buralardan yavaş yavaş maliyet artırılarak ort. düşürülebilir.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
    Bu hissede tekrar maliyetlenmek yerine baska gidecek hisseden alım yapın,
    ordan kazandığınız para ile burdaki zararı karsilamak daha mantıklı,
    cikacağı varsa zaten cıkar ama bunun gözü 3lu dipe bakiyor 3,75 hic tinlamadan kırdı indi..
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

6. Endekse göre çok hızlı düşüyor. Sanki beş para etmez bir şirketmiş gibi. Halbuki elektrik maden en gözde sektörler. Bilmediğimiz bir şey mi var. Bir de 2017 bilanço çok mu kötü gelecek ki. Bunu açıklayabilecek bir arkadaş var mı

Casper_VIA_V9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. PRKME - Park Elektrik Madencilik

Arkadaşlar , Prkme de benim gördüğüm şudur:
    Bakır madenini cengiz inşaat a 195 mio usd ye sattıktan sonra yaklaşık aynı para ile ( 150 mio usd ) konya ılgın elektrik a.ş.nin % 100 ünü aldı.
    Maden sektöründen çıkıp elektrik üretimine geçiyor ve çed onayı , saha temizleme çalışmaları hepsi tamamlandı.Ancak tesis inşaatı henüz başlamadı.Burada planlanan 500 MW lık dev bir yatırım.
    ve 2018 de yani bu yıl başlayıp 2022 de tamamlanması planlanıyor.Alanda 138 mio tonluk linyit rezervi de var ki raporlarda santrali destek için kullanacağız gibi ibareler gördüm.Yani bu linyitin satışı ile santrali fonlayacaklar.

Gelelim sadede ; bu görünümü ile prkme uzun vadeli bir yatırımdır.Yatırım ile ilgili haber ve bilgiler ile yükselişe geçecektir ki bu da faaliyete geçmesi 4 yıl sonra olan bir şirket için olağan bir durum.
    Çok büyük artısı , linyit satışı ile tesisi fonlarlarsa , bittiğinde borcu olmayan direkt kar açıklayan bir şirketimiz olacak.
    Uzun süre sabır zorlar , o sürede toplarlar.Acelesi olanlar fazla birşey beklemesin.Ev - arsa aldım ; 3-4 yıl sonra satarım diyenlerle yola devam ; çünkü o döneme yakın ( 1,5-2 yıl sonra ) çok güçlü beklentiler , rakamlar ve raporlar gelmeye başlar.Bu arada artmaz mı artabilir ama asıl değerlerine tesis yatırımı netleşmeye başlarken ulaşır ; bu da 2-3 yıl demek.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. Bu arada burası borsa ; yatırımlar , beklentiler böyle ; Ama bir fon çıkar bu beklentileri erkenden almak ister orasını bilemem.Bilsek zaten milyoner olurduk.
    Bildiğim bu beklentiler - eğer yatırıma başlarlarsa - max.2-3 yıla satın alınır.Bunu göze alan uv.yatırımcıların sinirleri bozulmaz , bekleyebilir.
    Ha 1 veya 1,5 yılda satın alırlarsa teşekkür eder çıkarız.
    Ben yatırım yapacaklar için bakış açınızı uv tutun diyorum.Kısacılar zaten ne yapacaklarını biliyorlar.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 39/327 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •