Sayfa 507/852 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. yukaridaki linkten kipa yerine senedin ismini yaz

2.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    Sayın atlardasever, yazdıklarının içini dolduramadın.Maksatlı veya yanlış yerden bilgi gelmiş sanırım.yazdıklarına kısa cevap vereyim...

Hissenette sayın İzmirliye bildirim yapanlar ile birlikte ve uzun yıllardır hisseyi taşıyan 60 kişiyi aşkın kararlı yatırımcıdan aldığımız sayım sonucu (birkısmı bizzat genelkurula katılıp toplu muhalefet şerhine imza attı) 27.5 milyondan fazla lota sahibip olduğumuz anlaşıldı. Bu yatırımcılar kararlı ve Migros birleşmesine sonuna kadar bekleyecek. Hiçbir olası pazarlık bu kişileri caydıramaz....
    sayın devil hunter arkadaş misal yani olursa ne olur demiş yazıyı iyi okudunuzmu

3. sayın borsacı1 okudum misal yok.yazdığını aynen kopyalıyorum.(((hissenin %2.5 una sahip olan bir kaç kişi anlaşıp hisselerini verdiler))))verirseler dese anlarım.neyse...
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

4.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    sayın borsacı1 okudum misal yok.yazdığını aynen kopyalıyorum.(((hissenin %2.5 una sahip olan bir kaç kişi anlaşıp hisselerini verdiler))))verirseler dese anlarım.neyse...
    Sayın borsacı teşekkür ederim. Evet ben misal dedim iyi oku. Aynen şu yazıyor. Oldu da hissenin 2.5 una sahip kişiler dedim. “Oldu da “ demek misal demek anlayan anlamışta işte ısrar ediyorsun hala. Bilgi edinmek için sordum zaten. Tekrar kot denerler mi böyle bir durumda. Atağa kalkmana gerek Yok. Kimse demeden bizde dedik 5 lira olacak Migros öle böle sadece. Bahsettiğim şeyi kim açıklayabilir merak ettim.

5.  Alıntı Originally Posted by atlardasever Yazıyı Oku
    Onları ben çok önce yazdım zaten konuşuldu da başkaları tarafından. 5kipa 1 Migros felan konuşuldu. Benim sorum oldu da şimdi hissenin %2.5 una sahip olan bir kaç kişi anlaşıp hisselerini verdiler. O zaman durum ne olur kottan tekrar çıkmaya çalışırlar mı buna cevap verebilecek biri var mı ?
     Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    sayın borsacı1 okudum misal yok.yazdığını aynen kopyalıyorum.(((hissenin %2.5 una sahip olan bir kaç kişi anlaşıp hisselerini verdiler))))verirseler dese anlarım.neyse...
    Sayın devil maksadım arkadaşı savunmak değil ama arkadaş misal olarak soruyor (Benim sorum oldu da şimdi hissenin %2.5 una sahip olan bir kaç kişi anlaşıp hisselerini verdiler) oldu da diye yazınca ben misal olarak anladım, yanılıyor da olabilirim...

6. Telaşa gerek yok oturup izleyelim 4.20

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. patron size zırnk koklatmamak için elinden geleni ardına komadı.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

8. Biz onun ardına koyuyoruz merak etmesin

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 507/852 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •