Sayfa 465/689 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Patron hariç herkes destek veriyor. Cenk beyin gönlünün olmasını bekliyoruz. Tam 6 senedir. İnsan Allah'tan korkar, kuldan utanır. Bunda hiçbiri kalmamış.
    Adamın bir resmini gördüm. Görür görmez dedim ki,bu adam bizi boşuna cektirmiyormuş.......
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by ramle53 Yazıyı Oku
    Bu forumdan kimse yoktu genel kurulda 4 küçük yatırımcı ve mahzum bey vardı. Burdaki arkadaşların 2-3 kişide olsa bundan sonra katılmaları gerekir, sahipsiz bırakılmamalı hisse..

GM 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haklısınız, şehir dışından gelmek zor ama bir şekilde gelinmeli. Benim tuhafıma giden M.Ö'in diğer ky lardan herhangi bir destek istememesi..Gerçi o da haklı. Elinde onca lot ile bizim ile değil de patron ile muhattap olmak istemesi doğal..

Alıntı Originally Posted by ramle53 Yazıyı Oku
    Bu forumdan kimse yoktu genel kurulda 4 küçük yatırımcı ve mahzum bey vardı. Burdaki arkadaşların 2-3 kişide olsa bundan sonra katılmaları gerekir, sahipsiz bırakılmamalı hisse..

Eğer ki bundan sonraki toplantının yapıldığı günü görmek nasip olacaksa,zaten paçayı kurtarmışız demektir....Görememişsek de meftaya el fatiha....kişisel görüşüm...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Eğer ki bundan sonraki toplantının yapıldığı günü görmek nasip olacaksa,zaten paçayı kurtarmışız demektir....Görememişsek de meftaya el fatiha....kişisel görüşüm...
    Görürüz kısmetse kısa zamanda mefta olacağını düşünmüyorum. Orda söylediklerine göre İnternet üzerinden katılımda yoktu 😀

5.  Alıntı Originally Posted by ramle53 Yazıyı Oku
    Görürüz kısmetse kısa zamanda mefta olacağını düşünmüyorum. Orda söylediklerine göre İnternet üzerinden katılımda yoktu ��

Sn ramle53, siz genel kurula katılıp canlı olarak şahit oldunuz ortama. M.Ö'i ve yönetimi gördünüz. Oradaki havadan bir yorum çıkarmışınızdır kendinize. Gerçi M.Ö ile ilgili zorluk değil anlaşacak gibi bir yorum yaptınız. Sizden ricam genel olarak düşüncelerinizi aktarırsanız sevinirim..

6. 28.02.2018 19:49 | Son Güncelleme:28.02.2018-20:09

İHA

İflas erteleme bitti! Konkordato kurumunu devreye girecek ve...

İflas ertelemeyi kaldırarak, alacaklılar ile borçlunun müzakere etmesi ve anlaşmalarının mahkemece tasdiki temeline dayanan konkordato kurumunu işlevsel hale getiren tasarı, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı

7.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sn ramle53, siz genel kurula katılıp canlı olarak şahit oldunuz ortama. M.Ö'i ve yönetimi gördünüz. Oradaki havadan bir yorum çıkarmışınızdır kendinize. Gerçi M.Ö ile ilgili zorluk değil anlaşacak gibi bir yorum yaptınız. Sizden ricam genel olarak düşüncelerinizi aktarırsanız sevinirim..
    benim şahsi düşüncemdir; M.Ö her maddeye muhalefet etti ve direk yönetim açısından beceriksizsiniz kayyum atansın tarzı bolca sert sözler söyledi, lafını direk söyleyen biri, Cenk'in yardıma ihtiyacı var bunu gördük(hem maddi hemde yönetim açısından). Cenk samimi cevaplar verince M.Ö yardımcı olacak gibi bir izlenim edindik ordaki arkadaşlarla.
    bu dönemde M.Ö hem hisse artırabilir hemde farklı şekillerde yardımcı olabilir diye ümit ediyorum..

8.  Alıntı Originally Posted by ramle53 Yazıyı Oku
    benim şahsi düşüncemdir; M.Ö her maddeye muhalefet etti ve direk yönetim açısından beceriksizsiniz kayyum atansın tarzı bolca sert sözler söyledi, lafını direk söyleyen biri, Cenk'in yardıma ihtiyacı var bunu gördük(hem maddi hemde yönetim açısından). Cenk samimi cevaplar verince M.Ö yardımcı olacak gibi bir izlenim edindik ordaki arkadaşlarla.
    bu dönemde M.Ö hem hisse artırabilir hemde farklı şekillerde yardımcı olabilir diye ümit ediyorum..
    Teşekkürler, CENK'in samimi cevaplar vermesi iyi niyetli bir olduğunu gösterir mi? CENK yardıma ihtiyaç duyuyor ise neden herhangi bir girişim de bulunmuyor ( ortaklık veya başak bir yol ) . M.Ö 'in yardımı ne yönde olabilir? Yapacağı yardım ESEM'i nasıl kurtarır? bir çok cevap bekleyen soru. İnşallah hakkımız da hayırlısı olur..

Sayfa 465/689 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •