Sayfa 44/76 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
Arama sonucu : 607 madde; 345 - 352 arası.

Konu: EUHOL - Euro Yatırım Holding

1. Yandık.....

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by 07hakan Yazıyı Oku
    Bu normal bedelli degil.

Sermaye azaltip ardindan bedeĺiyle arttirim olayi ki bu 1 den dusuk fiyattaki hisseler icin gelistirilmis kural.

Azalttm ile fiyat 1 den yukari olacak dolayisi ile eldeki hisse adedi yariya dusecek. Es zamanli olarak bedelli yapacak.

Hulasa galip aga ky yi opecek. Yarin buyuk ihtimal eksi acacak. Cunku bedelli haberi piyasada vebali muamelesi gorur.

Tersi olursa burda aniririm
    Arkadaslar.

Haberi yeniden okudum. Baslikta azaltim gectigi icin yanildim. Yukaridaki yorum iptal. Sadece bedelli arttirim var mis.

3. ayrica alinan bedelli karari yon. Kurulu karari. Spk onay sureci var ve surec uzun. Sabah eksi tepki versede toparlayacagini dusunuyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by 07hakan Yazıyı Oku
    ayrica alinan bedelli karari yon. Kurulu karari. Spk onay sureci var ve surec uzun. Sabah eksi tepki versede toparlayacagini dusunuyorum.
    şimdi doğru dedin.. eş zamanlı sermaye azaltım ardına bedelli olsaydı ilk dediğin olurdu..neyse ..şimdi yarın evet önce bi eki açıphızla toparlanıp yeniden yerine gelecektir normalde ama bunlar burayı okuyup bi puştluk yapar mı? yapmaz değiller..neyse yarın marjı uzun bir gün olur gibi bakalım..;)

5. Fazla ky oldugunu sanmam. Zaten 100 yildir zarar ettirmis insanlara. Bedelliyi cazip hale getirmek icin uysal olmalilar. eziyeti tercih etmeleri sapsalllik olur. Mimli bir sirket ustelik galip le nam salan sirket bu naneyi yiyemez. Yerse aniriirm ☺

6.  Alıntı Originally Posted by 07hakan Yazıyı Oku
    Fazla ky oldugunu sanmam. Zaten 100 yildir zarar ettirmis insanlara. Bedelliyi cazip hale getirmek icin uysal olmalilar. eziyeti tercih etmeleri sapsalllik olur. Mimli bir sirket ustelik galip le nam salan sirket bu naneyi yiyemez. Yerse aniriirm âËœº
    evet ağa acıtmamayı tercih etmişe benziyor. şeker alımda

Arkdaşlar bedelli sermaye olursa 77 kuruşluk kğıda 1 tl mi vereceğiz. Birşey anlamadım ben.. Acemilik.. Yani elimizdikeni tutmak mı iyi satıp kaçmak mı

..... ytd...... Tanıdık Bir Yabancı

8.  Alıntı Originally Posted by Tndkbrybnc Yazıyı Oku
    Arkdaşlar bedelli sermaye olursa 77 kuruşluk kğıda 1 tl mi vereceğiz. Birşey anlamadım ben.. Acemilik.. Yani elimizdikeni tutmak mı iyi satıp kaçmak mı

..... ytd...... Tanıdık Bir Yabancı
    Bedelli olacağına pek ihtimal vermiyorum. Euyo başvurdu bedelli için değerlendirme bile yapmadan red edildi.
    Hazine ile anlaşmadan yada mahkeme sonuçlanmadan (Ege sigortadan dolayı)bir şey olacağı yok. Ağa geldi alacağım diyor ama oda fos çıktı . 1 senedir alamadı şirketleri. Ağam eğleni bizimle.

Oldu da bedelli olursa . .0.77 kuruş olan hisse ye. 1 lira vereceksin. Yada ruchanlari satıp bedelli ye girmeyecek sin. Bugün ku duruma göre durum böyle.

Aslında ağaya Ege sigorta yi satsa iyi olur sampi gıdaya karşılık. Satarlar mi bilmem.

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 44/76 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •