Sayfa 359/538 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. özsermaye karlılığı nedir tum diger gyo larda. Demek istedigim bu sene 100 tl yatirdiginizda bir sirketik hissesine tam bir yil sonra kac tl degerleniyor? bi de bu acidan hepsini kiyaslayiniz. pd/dd ucuzluk degildir..piyasa degeri defter degerine gore surekli dusukse elbet piyasanin bir bildigi vardir.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    İŞGYO tüm GYO lar arasında en ucuzu ve en kurumsalı inceleyiniz ve kıyaslayınız.

YTD
     Alıntı Originally Posted by dr.kademe Yazıyı Oku
    özsermaye karlılığı nedir tum diger gyo larda. Demek istedigim bu sene 100 tl yatirdiginizda bir sirketik hissesine tam bir yil sonra kac tl degerleniyor? bi de bu acidan hepsini kiyaslayiniz. pd/dd ucuzluk degildir..piyasa degeri defter degerine gore surekli dusukse elbet piyasanin bir bildigi vardir.
    Ben bilançoya ve temettü sürekliliğine bakarım.
    Mistral karı 1 defalık gibi görünüyor.(şimdilik böyle)
    Arsa alış tarihi takribi 10 yıl cıvarı (yanılmıyorsam). İnşaat projesinin başlangıcından bitişine 6 yıl olmuş (hala tam faal değil sanıyorum ki dün gelen KAP haberi bunu doğruluyor)
    Değer artışlarını da göz önüne alarak karı 10 yıla bölerseniz pek karlı değil gibi.(bence)

YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 21-03-2018 saat: 02:40.

3. Halka arz fiatı 5 lira civarı diye hatırlıyorum sanki.doğrumu hatırlıyorum arkadaşlar

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 5.70 civarı olması lazım.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bismillahirrahmanirrahim....Allah ım bereketli eyle her günümüzü ...Aminnn...

6. Hardcore devam ediyor.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bedelsiz haberine böyle tepki vereni ilk defa görüyorum...Bakacaz zamanımız çok...oyun nedir anlayacaz ınsaallah.y.t.d....

8.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Bedelsiz haberine böyle tepki vereni ilk defa görüyorum...Bakacaz zamanımız çok...oyun nedir anlayacaz ınsaallah.y.t.d....
    Artık bistte bedelsizler eskisi gibi prim yapmıyor.
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

Sayfa 359/538 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •