Sayfa 456/912 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by murathanouz- Yazıyı Oku
    Bununla ilgili bazı tartışma sitelerinde payın 7,5 milyon değilde 7500 olduğunu söylüyorlar. Sebep . , işaretlemi imiş.

Kendi şahsi düşüncelerim olup, yanılma payım %100 bile olabilir. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir .
    SPK çok ciddiyetsiz iş yapıyor demektir en azından bir düzeltme haberi gelmeliydi

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Malınızı sattirmaya çalışan bir grup var dikkat edin bakın 50 kuruş olacak diye tabana yazdirdilar sonuç ortada
    Bende yok almamda sadece millet zarar etmesin
    ne demiştik dünde yazmıştım sabahta yazdım ben almadım ama elinde olan satmasın tabana dedik
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Alıntı Originally Posted by seviciadam Yazıyı Oku
    rıza beni duydumu nedir
    Arkadaşım cuma günü iki kelam ettim pazartesi taban ise ertesi gün alınır yani bugün ben hastanede olduğum için alamadım bugün tavan olmalı zaten yüksek hacimli çıktı ama düşük hacimli yuvarlandı bu camış tavan olmalı ya da tavana yakın sonraki günler de aynı ozgyo gibi çıkar

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    SPK çok ciddiyetsiz iş yapıyor demektir en azından bir düzeltme haberi gelmeliydi

Yazının altında zaten belgede açıklamada varmış.

Kendi şahsi düşüncelerim olup, yanılma payım %100 bile olabilir. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir .

5. 3,28 an itibariyle ve 4.482.000 TL oldu hacim

6. Rıza efendi arasa dese ki kagidimiz 10 gün tavan tavan gidecek alabildiğin kadar al yinede tek bir lot dahi almam maliyetime gelsin veya yakınına gelsin bi saniye durmam aq kagidinda...

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Arkadaşım cuma günü iki kelam ettim pazartesi taban ise ertesi gün alınır yani bugün ben hastanede olduğum için alamadım bugün tavan olmalı zaten yüksek hacimli çıktı ama düşük hacimli yuvarlandı bu camış tavan olmalı ya da tavana yakın sonraki günler de aynı ozgyo gibi çıkar

geçmiş olsun inşallah... temennimiz odur

Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    geçmiş olsun inşallah... temennimiz odur

Eyvallah

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 456/912 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •