Sayfa 62/1006 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Burgan 500k 14.9 temdir.

2. Finansbank özel bankacılıktan oran alan var mı ?

3. Vakıf 14.8 ve odea 14.5 500k için.

4. Ing 4.25
    Akbank 3.30
    Burgan 4.20
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Ing 4.25
    Akbank 3.30
    Burgan 4.20
    Ahme, burger yeni giriş mi?

6. Merhaba,
    Akbank kredi kartı yıllık ücret iadesi ile ilgili sorun yaşayan var mı acaba?İade yapmayacaklarmış,püf noktası öneren olur mu acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Akbank kredi kartı yıllık ücret iadesi ile ilgili sorun yaşayan var mı acaba?İade yapmayacaklarmış,püf noktası öneren olur mu acaba?
    Akbank bu kredikartı aidatlarında en katı bankalardan biri bence .Kredi kartını iptal ettireceğim dediğinizde 30 40 lira cippara yükleyelim diyorlar.yada kartın şekline şemaline,harcama durumunuza göre değişiyor .Bir şansınızı deneyin kartımı iptal ettirmek istiyorum diye arayan olursa diretir biraz cippara yüklerler .Ama aidat kesildiyse ve ödediyseniz ve çipparada yüklenmediyse 11 ay sonra iptal edin .çünkü kesilen ücret önümüzdeki senenin ücreti oluyor .

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Akbank bu kredikartı aidatlarında en katı bankalardan biri bence .Kredi kartını iptal ettireceğim dediğinizde 30 40 lira cippara yükleyelim diyorlar.yada kartın şekline şemaline,harcama durumunuza göre değişiyor .Bir şansınızı deneyin kartımı iptal ettirmek istiyorum diye arayan olursa diretir biraz cippara yüklerler .Ama aidat kesildiyse ve ödediyseniz ve çipparada yüklenmediyse 11 ay sonra iptal edin .çünkü kesilen ücret önümüzdeki senenin ücreti oluyor .
    Teşekkür ederim.Önceden de ödüyordum,hemen iade ediyorladı,bu sene şikayet var sitesi akbank KK iade ücreti ile dolu.Karlarımı azalmış diyeceğim,öyle de gözükmüyor.Sadece chip kampanyaları için kullanır ,sonra kapatırım.Bu arada kesilen ücret de 135 tl.

Sayfa 62/1006 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •