Sayfa 530/861 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 6884 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Soyaya gelen zam da ne yazık ki olumsuz gorunuyor..tahta yapıcı zaten hep satışta gorunuyor...ilk çeyrekten pek umudum yok dostlar..aslında bunu daha önce dile getirecektim ama bazı kişilerin yanlış yakistirmalarindan çekildim. .şimdi konu açılmışken söyleyeyim. .

Banvitte acilen fiyat zamlarini görmek lazım. .veya şu kuru yoluma geçmesi lazım. .veya ihracatı artırması lazım. .
    Bu kuru yolum işine neden bu kadar takıldık.yillardir üretimi sulu yolum şeklinde yapan güçlü bir şirkettir banvit.kuru yolum için uzun , meşakkatli , maliyetli bir dönem yaşanır.ya yeni bir fabrika kuracak ya da kesime ciddi bir zaman için ara verecek.bu da hiç kimsenin işine gelmez..diye düşünüyorum naçizane...😊

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bunu bilmemizin imkanı yok çünkü sektörün içinde değilim. .bilse bilse ssregitoss dostumuz bilebilirdi...

Ssregitoss dostumuz geçmişte üreticilere yüzde 20 lik zam yapıldığını ve bu zaman yıllık da 70 milyon yük getireceğini söylemişti. .ayrıca soymaya gelen zam da olumsuz..tabi zam yapmadığı sürece olumsuz bir durum var..şu ana kadar görünürde zam da görülmediği için açıkçası ilk çeyreklerde pek umudum yok..
    "şu ana kadar görünürde zam da görülmediği için"
    Şubat sonundan itibaren zamlandı dostum.
    Bakın carfursa da günlük fiyatlar var (et reyonundan Banviti seçin görürsünüz) kullanım süresi yaklaşınca %10-20 civarı kampanyalı satıyorlar.
    en son
    Banvit tabaklı bütün piliç 8,45 tl /kg
    Banvit poşetli bütün piliç 7,95 tl /kg
    ssss

3.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    "şu ana kadar görünürde zam da görülmediği için"
    Şubat sonundan itibaren zamlandı dostum.
    Bakın carfursa da günlük fiyatlar var (et reyonundan Banviti seçin görürsünüz) kullanım süresi yaklaşınca %10-20 civarı kampanyalı satıyorlar.
    en son
    Banvit tabaklı bütün piliç 8,45 tl /kg
    Banvit poşetli bütün piliç 7,95 tl /kg
    ssss
    ithal kırmızı etin çok oluşu tavuk etine talebi düşürüyor.ben bu fiyatların meseleyi çözeceğini düşünmüyorum.bu fiyatlar + günlük kesim sayısında artış olsaydı kabul...ama kesim sayısının düşük olması mide bulandırıyor

4.  Alıntı Originally Posted by Arznur Yazıyı Oku
    ithal kırmızı etin çok oluşu tavuk etine talebi düşürüyor.ben bu fiyatların meseleyi çözeceğini düşünmüyorum.bu fiyatlar + günlük kesim sayısında artış olsaydı kabul...ama kesim sayısının düşük olması mide bulandırıyor
    kesim sayısının düştüğü kesin bir bilgimi düştüyse % kaç düştü halbuki günlük kesimin 1 milyona çıkacağı konuşuluyordu,
    ssss

bir yatırım işi falan olacak gibi sanırım ama bu ölü kağıdı ne kadar etkiler orası da şüpheli.

6.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Ben de çok anlayamadım yalnız matrikste banvitin künyesinde böyle gösteriyor. Patronun hissesi o 8.3 milyonun haricinde mi bilmiyorum. Eğer halka açık kısım da 8 milyon hisse varsa patronda da 92 milyon olurki m_tech arkadaşın dediği olur ancak takas dağılımı da bunu desteklemiyor. ben anlamadım. Anlayan anlatsın..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    100 milyon adet hisse var, %8,3'ü piyasada dolaşıyor, kalanı patronun elinde. Takaslarda TEB dışındakiler patronun olmayan 8,3 milyon adet hisse.

7.  Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    100 milyon adet hisse var, %8,3'ü piyasada dolaşıyor, kalanı patronun elinde. Takaslarda TEB dışındakiler patronun olmayan 8,3 milyon adet hisse.

İş yatırım işi bitince düşüş de biter o zaman . Aynısını maalt da icbct yaptı. Elindeki tüm lotlar bitene kadar 19 liradan 15,5 a indirdi .

8. Bunu nerden biliyosunuz

Sayfa 530/861 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •