Sayfa 381/650 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bende vertuda ele alanlara dahil oldum.daha nereye kadar düşer

2. Niyetinin iyi olmadığı belli süründürecek

3. Sayın Waneta hiç mi araştırmadınız en basit göstergeler ile yıl içinde en yüksek ve düşük yazar ihtiyacıınız olmayan bir miktarla hissede okun size önerim yatırım danışmanınıza sorun kredi borç vs kullanmayın.

4. Araştırmasına tabiki araştırdım.teknik açıdan bilgisine güvendiğim bir abimiz o kadar fazlada güvenmemiz gerektiğini öğretti

5. Sayın Waneta banka faizi döviz getirisi gibi düşünmeyin borsa yatırımını lütfen ben bir yıldan fazladır bekliyorum bu hissede borsada ise çok çok çok uzun yıllarımı verdim ihtiyacınız olmayan bir para ile hissedeyseniz iyi olur.Kendi kararlarınızı kendiniz alın bunun için lütfen araştırın bu adamlar tane tane hisse sayarlar psikolojik algıya oynarlar yarattıkları illüzyonla para kazanırlar.Yatırım danışmanınızla konuşun derim dedikodu ile bir ilaç alınmaz birde hisse.Bol kazançlar.Sabırlı ve temkinli olmalı.Saygılar.Al sat tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Waneta Yazıyı Oku
    Bende vertuda ele alanlara dahil oldum.daha nereye kadar düşer
    Hayırlı olsun dostum Allah kurtarsın
    Önünde 2 seçenek var
    1-yarından itibaren ekrana hiç bakmayacan,vertu paçavrasini unutacan (bu şekilde psikolojin bozulmaz huzurlu olursun)
    2-Sürekli ekrandan verileri izleyip hergün lanet okuyacaksın,nerden düştüm bu çukura diyeceksin,sayacaksın söveceksin dizlerini döveceksin (bu sekil yaparsan hem huzursuz olursun hemde yavaş yavaş psikolojinin bozuldugunu farkedersin)

Ama zararına satayım çıkayım rahatlayayayım dersen o oda senin keyfine kesene kalmış..ama orta ve uzun vadede 2 halka arz gerceklesirse belki birseyler olabilir.

Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by Waneta Yazıyı Oku
    Bende vertuda ele alanlara dahil oldum.daha nereye kadar düşer
    Sorunun cevabınida vereyim;
    Bu paçavranın nereye kadar düşeceği ve nereye kadar yukselecegi tam bir muamma.

Bir bakarsın 0.XX lere inmiş..bir bakarsın 5.XX lere çıkmış.

8.  Alıntı Originally Posted by Sanfransisko Yazıyı Oku
    Sorunun cevabınida vereyim;
    Bu paçavranın nereye kadar düşeceği ve nereye kadar yukselecegi tam bir muamma.

Bir bakarsın 0.XX lere inmiş..bir bakarsın 5.XX lere çıkmış.
    0.xx ler çok mümkün ama 5.xx ler ütopik hatta sahibinin vicdanına aykırı. Karakterine ters. Endeks 500 bin olursa bir ihtimal 3 olur. Bu da yeterse buyursun alsınlar... Hatta alsınlar alsınlar ki çabucak insin 0.xx lara...
    YTD

Sayfa 381/650 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •