Sayfa 187/804 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 6430 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Hayırlı olsun. Benim yeni hisseler abilerinin yanındaki yerlerini aldı. Bundan sonra 2018 büyüme hikayesine odaklanacaklar.

Bol kazanclar.

2.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. Benim yeni hisseler abilerinin yanındaki yerlerini aldı. Bundan sonra 2018 büyüme hikayesine odaklanacaklar.

Bol kazanclar.
    Benimde

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bende

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar bi konuda bilgi rica ediyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Bugünkü kordsa nın temettüsünden yararlanabilmek için iki gün önce portföyüme bir miktar ekleme yaptım. Fakat ekleme yaptığım miktarın karşılığı temettü yatmamış olarak görünüyor. Bu şekilde sorun yaşayan var mı aranızda?

Bildiğim kadarıyla ayın 2 si akşamına kadar hisseden aldığımızda temettüden yararlanmamız gerekiyor. Yanlış mı biliyorum acaba?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mcosar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bi konuda bilgi rica ediyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Bugünkü kordsa nın temettüsünden yararlanabilmek için iki gün önce portföyüme bir miktar ekleme yaptım. Fakat ekleme yaptığım miktarın karşılığı temettü yatmamış olarak görünüyor. Bu şekilde sorun yaşayan var mı aranızda?

Bildiğim kadarıyla ayın 2 si akşamına kadar hisseden aldığımızda temettüden yararlanmamız gerekiyor. Yanlış mı biliyorum acaba?

Almak icin gec kalmis olabilirsiniz

6.  Alıntı Originally Posted by тупой Yazıyı Oku
    Almak icin gec kalmis olabilirsiniz

Firmanın temettü hakediş tarihine bakınca geç kalmadım diye düşünüyorum lâkin acaba bu konuyu yanlış biliyorum diye şüpheye kapıldım. Yine de bir sormak istedim. Umarım bilgisi olan bir arkadaş vardır.

7.  Alıntı Originally Posted by mcosar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bi konuda bilgi rica ediyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Bugünkü kordsa nın temettüsünden yararlanabilmek için iki gün önce portföyüme bir miktar ekleme yaptım. Fakat ekleme yaptığım miktarın karşılığı temettü yatmamış olarak görünüyor. Bu şekilde sorun yaşayan var mı aranızda?

30 Mart kapanışı son gündü.
    2 Nisan'da açılışı temettü düşerek yaptı ve artık hesaplara nakit aktarım süreçleri başladı. Bu nedenle 2 Nisan'da yapılan alımlar için temettü ödemesi yapılmıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    30 Mart kapanışı son gündü.
    2 Nisan'da açılışı temettü düşerek yaptı ve artık hesaplara nakit aktarım süreçleri başladı. Bu nedenle 2 Nisan'da yapılan alımlar için temettü ödemesi yapılmıyor.
    Teşekkür ederim yanıtınız için. Peki bu firmalar temettü açıklarken verdikleri tarihlerde belirtilen hakediş tarihi 2 Nisan olarak geçiyor. Bu tarihi dikkate almamız gerekmiyor mu? Çünkü nerede temettü ile alakalı bir yazı okusam bir gün önce alınması yeterli diye bilgiler geçiyor. Çok fazla bilgim yok o yüzden soruyorum kusura bakmayın

Sayfa 187/804 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •