Sayfa 112/327 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 889 - 896 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    yazmayacaktım ama dayanamayıp yazmaya karar verdim:
    3,78/3,90 aralığına gelirse eğer
    çok yüklü miktarda alım yapmayı düşünüyorum
    yeter artık bu tiyatro
    yatırım filan tavsiyesi değildir
    Sayın cigerci hoş geldiniz
    Sizi gedza da kızdırdılar.Gelin arada buraya da takılın.Burada sizi kızdıracak kimse olmaz
    Saygılar
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Sayın cigerci hoş geldiniz
    Sizi gedza da kızdırdılar.Gelin arada buraya da takılın.Burada sizi kızdıracak kimse olmaz
    Saygılar

Pardon durdo diyecektim

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Marshall Akzo Nobel sermayeli olduğu için Eminiş Ambalajı satın alıp Türkiye'ye de daha aktif bir rol oynayabilir teziyle mi bu satın almanın gerçekleşebileceğini tahmin ediyorsunuz?
    Herhangi birşey tahmin etmiyorum.. Fikir jimlastiği yapıyoruz hissedaş arkadaşlarımız ile.. Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

Eminiş Ambalaj sahipleri Uzunyol Ailesi Marshall Boya nın eski ortaklarıydı sonra paylarını Akzo Nobel'e sattılar belki de sıra Eminiş te olabilir gibi düşünüyorsunuz hissettim sadece . Bol şanslar

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dostum bu mümkün ancak birşey ifade etmeyecektir... D tipi adi hisseleri hepsini dahi alsa yönetimde söz hakkı olamaz. ABC tipi imtiyazlı hisseler el değiştirmeli... Ancak şöyle birşey mümkün dediğiniz hisseleri rehin verebilir (yakında gerel hissesinde olduğu gibi) ancak bu 1.2 milyon hisseyi kim neden rehin alıp nakit sağlasın... Bunu yapacaklar ise bile kendi holding içinde yapabilirler.. (aynı şirket yerini tesisisi holdinge satıp kira ödeme yöntemi gibi). Buda şuan için birşey ifade etmeyecektir.. Şahsi düşünceme göre tek çıkış şirketin fiyatını olumlu gelişmeler ile yukarı çekip ellerindeki 1.2 milyon hisseyi 7.85/11.80 fiyat aralığında piyasaya vermek ve halka açıklığı %38 civarına getirip %150 bedelli %100 bedelsiz yaparak herkez in elini taşın Altına koydurmaktan başka bir çözüm göremiyorum (bu düşüncelerim imtiyazlı hisse satışı dışındaki durumlar içindir) Bu noktada bundan daha iyimser bir seneryo geliştirememekteyim... Bol kazançlar
    Üstad muhabbet iyi geldi bir de bugün iyimser modumdayım son bir soru ile sizi daha fazla rahatsız etmeyeyim
    Holding olabilir dediniz.Benim bildiğim bir turizm bir de lüks konutlar yapan inşaat firması vardı Onların sermayelerini bilmiyorum ama bunlar kayıtlı sermaye tavanı içinde birleşse Eminiş turizm ve inşaat nasıl isim güzel durmuyor mu
    Dediğiniz gibi beyin jimnastiği.
    Dedim ya iyimser olmak istiyorum o yüzden yazıyorum
    Sanırım böyle bir şey kanunen mümkün

6.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Üstad muhabbet iyi geldi bir de bugün iyimser modumdayım son bir soru ile sizi daha fazla rahatsız etmeyeyim
    Holding olabilir dediniz.Benim bildiğim bir turizm bir de lüks konutlar yapan inşaat firması vardı Onların sermayelerini bilmiyorum ama bunlar kayıtlı sermaye tavanı içinde birleşse Eminiş turizm ve inşaat nasıl isim güzel durmuyor mu
    Dediğiniz gibi beyin jimnastiği.
    Dedim ya iyimser olmak istiyorum o yüzden yazıyorum
    Sanırım böyle bir şey kanunen mümkün

Tahminim şirketi kurtaramazlar kendi kendine dönemez ve kar üretemezler ise faaliyet değişikliği ile dediğin birleşme mümkün olabilir. 2022 ye kadar sermaye tavanı 30 milyon kararı için birbaşka hipotez olabilir dediğiniz...sonuçta daha kötü günleride olmuştu bildiğiniz üzere.. Takip edeceğiz.. Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

7.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    yazmayacaktım ama dayanamayıp yazmaya karar verdim:
    3,78/3,90 aralığına gelirse eğer
    çok yüklü miktarda alım yapmayı düşünüyorum
    yeter artık bu tiyatro
    yatırım filan tavsiyesi değildir
    sözüm söz 3,80 de alım için bekliyorum
    sayın spek
    sayın uzunyol
    sayın 1923 doğumlu (95lik dede)uzunyol bekliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    sözüm söz 3,80 de alım için bekliyorum
    sayın spek
    sayın uzunyol
    sayın 1923 doğumlu (95lik dede)uzunyol bekliyorum
    İnsallah gelir mi desem ( ben de talibim oradan cunku) yoksa gelmez mi desem bilemedim hocam
    Ama rsi 21 şu an ve bir tepki gelmesi lazım
    Tepki gelmeden oraya gelirse çok ilginç olur rsi.Kısaca iyice geberttiler kağıdı.

Sayfa 112/327 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •