Sayfa 362/548 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. İşlem hacmide epey yükselmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    Alan kisidir o.....cep to ceptir....takılmayın...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Onu cuma günü yapmaliydi...bu tahtayı yapan tam bir beceriksiz bence...yarın basarda bu karektersiz çünkü yetenek yok...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Onu cuma günü yapmaliydi...bu tahtayı yapan tam bir beceriksiz bence...yarın basarda bu karektersiz çünkü yetenek yok...
    Hurriyey cagri fiyatinda seyrediyor...o oradayken bu asagi gelmez kanimca...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

4. Arkadaşlar tavana Satış girenin aynı zamanda alış girdiğinde kendisine gelme garantisi varmı malı kaptırma olasılığıda yokmu
    hacim ne oldu tavanda ne var

5. yarın basacagına inanan versin tavandan işte
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. yaarınki tavan kaç
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    yaarınki tavan kaç
    5.59 tavan fiyat

8.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    yanlış anlaşılma olmasın böyle oldu ama böyle olacak demiyorum. Haber gelmeli, çok sığ ve sahipsiz, alsatçılar mekanı. Temettü haberi bile geri sarmasız 30-40 kademe oynatır.
    Vaktiyle vay asansör vay şöyle mal toplanıyor vay mal çok değerli vay uçacak vay kaçacak vs vs lafları çok duyuldu.
    Mal ortada ve piyasaya terk...
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    gereksiz bir sürü insan var 3-5 kademeye oynayan. Temizlenmiyor bir türlü adam akıllı bir çekip çevireni yok
    Hala kendi alıyor kendi satıyor diyor bazıları
    Mal ortada bu kadar sığ tahtada alan satan KY rakamlarını burada yazanları okumadınız mı?
    İnş Demirören grubu el atar şu tahtaya da kottan çıkarmak için toplar ne varsa "ver elini öpem aydede" deriz
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 362/548 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •