Sayfa 386/1023 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by rapsody Yazıyı Oku
    Trupm amca uyuyor birazdan twit atar şenlenir ortalık
    telefonunu almışlar elinden öyle diyolar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by mahırarda Yazıyı Oku
    bu dindar kesimin ve destekleyenlerin kendileri için yapacağı en iyi dua ;

ALLAHIM İNŞALLAH YOKSUNDUR.

demeleridir.

daha da nasıl anlatılır , bilemiyorum.
    Öyle deme, onlar besmeleyle çalıyorlarmış..

Ben ateist değilim ama 100 tane böyle dindarı bir adet ateiste değişmem..hiç olmazsa vicdanı çalışır..

Alıntı Originally Posted by mahırarda Yazıyı Oku
    bu dindar kesimin ve destekleyenlerin kendileri için yapacağı en iyi dua ;

ALLAHIM İNŞALLAH YOKSUNDUR.

demeleridir.

daha da nasıl anlatılır , bilemiyorum.

İttir et onları ya onların FITRATLARINDA var ...

4.  Alıntı Originally Posted by casual Yazıyı Oku
    tamam akp nin çok yaptığı hatalı işler oldu.. fakat geriye dönüp bir bakın.. geçmişte 60milyar dolar zarara yol açan BANKALARI AKP Mİ HORTUMLATTI... göz göre göre siyasiler ve banka sahipleri kol kola bankaların içini boşalttılar sonra bunu ekonomik kriz e yüklediler. esasen ekonomik krizin çıkma nedeni BANKALARIN HORTUMLANMASI

abi ne işin var bankadaki milletin tasarruflarını cebe atıyosun? akp bankaları hortumlatmıyor.. gelir gelmez yaptıkları en büyük hata sıcak para girişine kapıları sonuna kadar açmaları oldu.. bu akıl almaz para girişi sonucu dolar kurunun düşmesi ve/veya nominal olarak yerinde sayması kaçınılmazdı bunun sonucu yabancılar ülkeyi soydular zira sen %80 hazine faizi verirken 10 yıl dolar kuru yerinde saydı..

üstelik bu para girişi üretime asla dönmedi, gayrimenkul -inşaat sektörüne dolaylı yoldan gitti . insanlara kredi verildi. tüketim için kullanıldı..

şöyle söyleyeyim laik-dindar iki zıt kutup olarak tanımlarsak laik kesimin tanımlamanın tam olarak özünü kullanmak gerekirse EN AZ DİNDAR KESİM KADAR KÖTÜDÜR.

o yüzden bu tartışmalar asla bitmez.. dindar kesim kötü, peki sen iyimisin? bunun cevabı hayır..

bu noktada en dikkat edilecek kısım meşru hırsızlık dışında devletin dar gelirli kısıma uyguladığı DİREKT GASPLAR bu ülke de bu sadece imar bankası olayında yaşandı..

ama bunu kimse görmek istemiyor.. çünkü zihniyetler bozuk.. s.dik yarışını seviyoruz.. gerçek mağduriyetler, gasplar vs umrumuzda bile değil.. ta ki başımıza gelene kadar..

saygılar,
    Banka hortumlamaktan daha fazlası yapılıyor... Hem devlet arazileri hem bankalar hem de maliye yandaşa çalışıyor...

5. 4.1333 altında 120 Dk kalmadıkça izlemeye bile gerek yok

Bügün Dolarda yeni zirveler olsada Mazota Cuma gelecek 2. zammın üstüne bir zamda Pazartesi Salı gelse. Sonuçta bizede giriyor ama sürünen kesime bunlar BIM ve A101 deki zamlar olarak katmerli giriyor. Bakalım daha ne kadar `hülo` lara devam edecekler, seviyorum bu ilahi adaleti ..

Alıntı Originally Posted by varolmayansehir Yazıyı Oku
    Bizzat Emlak Konut projelerinde çalışmış biri olarak söylüyorum, Banka hortumlamaktan daha fazlası yapılıyor... Hem devlet arazileri hem bankalar hem de maliye yandaşa çalışıyor...
    Takıntı yapmış artık ona göre Atatürkçüler, laikler herkes suçlu , sanki İMAR bankasını ATATÜRKÇÜ ler batırdı , kimdi UZANLARI ihya eden ? ADALET partisi devamı ANAP ve diğer sağcı liboş kesim , ama suçlu herkes , neyse demek ki insanlar kendilerini bu şekil soyutlayıp birazcık olan sempatiyi de kaybediyorlar. Dolarda yükselişe devam, taki bunların müsebbibi olanlara destek veren sürünen kesim artık yeter bu acıya son verin diyene kadar.

Sayfa 386/1023 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •