Sayfa 154/1006 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

14.70 şekerbank temdit

Yazdığım yazılar asla yatırım tavsiyesi değildir Saygılarımla

enparada ufak artış var.46 14.10 3 ay14.25

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    enparada ufak artış var.46 14.10 3 ay14.25
    enpara piyasayı koklar...

4. Banka rotatif kredilerinin 27-28 i gördüğü, ihtiyaç kredilerinin 1.80 le verildiği ortamda biz hala 15 mevduat faizi alabilirmiyiz onun peşindeyiz. tasarruf yapmak dışında ne suçum vardıda böyle cezalandırılıyorum anlamadım

5. aynen öyle...

Şekerbank 14.80 verdi pendik şubesi...

Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    Banka rotatif kredilerinin 27-28 i gördüğü, ihtiyaç kredilerinin 1.80 le verildiği ortamda biz hala 15 mevduat faizi alabilirmiyiz onun peşindeyiz. tasarruf yapmak dışında ne suçum vardıda böyle cezalandırılıyorum anlamadım

6. bence oran iyi halkbankta....

3 milyona 15.10-15.20 de zorlanabilirdi sanırım...

Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Birkaç gün önce bir forumdaş 710k usd için 4,50 teklif almıştı Halk’tan. Yeni giriş içindi herhalde

7.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    Banka rotatif kredilerinin 27-28 i gördüğü, ihtiyaç kredilerinin 1.80 le verildiği ortamda biz hala 15 mevduat faizi alabilirmiyiz onun peşindeyiz. tasarruf yapmak dışında ne suçum vardıda böyle cezalandırılıyorum anlamadım
    Dün ekonomiyi yakından takip eden biraz da aykırı bir tip olan bir tanıdığımla yaptığım sohbette herkesten farklı olarak o TCMB'den bir faiz arttırımı beklemediğini, tam tersine hükümetin alacağı aksiyonlarla faizleri düşüreceğini tahmin ettiğini söyledi. Ben de ne aksiyon alacaklar da düşürecekler, piyasalardaki sıkışıklık ağırlıklı yurtdışı yatırımcının parasını ülke dışına çıkarmasıyla ilgili değil mi dedim. O da tam da o noktada aksiyon alacaklar, bence OHAL'i kaldırıp yurtdışı yatırımcının kafasını rahatlatacaklar, ardından da erken seçim kararı alarak seçimden hemen sonra da kamu harcamalarını daraltacakları mesajını verecekler yatırımcılara, bu da hem kuru rahatlatacak hem de faizleri en azından mevcut seviyede tutmalarını hatta düşürmelerini sağlayacak dedi. Ben çok anlamam bu işlerden, ama bu iki konuda siyasi aksiyon ve hükümet bu aksiyonları sadece ekonomiyi düşünerek alır mı bilmiyorum. Hepimizin çoluğu çocuğu var, onlara yaşanacak bir ülke bırakabilmek en öncelikli konu benim için, üç kuruş az ya da fazla faiz almak daha sonraki mesele.

8.  Alıntı Originally Posted by ParabolEgrisi Yazıyı Oku
    Dün ekonomiyi yakından takip eden biraz da aykırı bir tip olan bir tanıdığımla yaptığım sohbette herkesten farklı olarak o TCMB'den bir faiz arttırımı beklemediğini, tam tersine hükümetin alacağı aksiyonlarla faizleri düşüreceğini tahmin ettiğini söyledi. Ben de ne aksiyon alacaklar da düşürecekler, piyasalardaki sıkışıklık ağırlıklı yurtdışı yatırımcının parasını ülke dışına çıkarmasıyla ilgili değil mi dedim. O da tam da o noktada aksiyon alacaklar, bence OHAL'i kaldırıp yurtdışı yatırımcının kafasını rahatlatacaklar, ardından da erken seçim kararı alarak seçimden hemen sonra da kamu harcamalarını daraltacakları mesajını verecekler yatırımcılara, bu da hem kuru rahatlatacak hem de faizleri en azından mevcut seviyede tutmalarını hatta düşürmelerini sağlayacak dedi. Ben çok anlamam bu işlerden, ama bu iki konuda siyasi aksiyon ve hükümet bu aksiyonları sadece ekonomiyi düşünerek alır mı bilmiyorum. Hepimizin çoluğu çocuğu var, onlara yaşanacak bir ülke bırakabilmek en öncelikli konu benim için, üç kuruş az ya da fazla faiz almak daha sonraki mesele.
    ben açukcası MB artırsa bile biz mevduat yatırımcısının enflasyona yem yapılacağını düşünüyorum. anladığım kadarıyla örtülü bir baskı var ve mevduata belli bir tutarın üstünde faiz verilmesi istenmiyor. kurun düşeceği yatırım ortamının iyileşebileceğinide inanmıyorum. bu aşamada dövizede girmek içinde çok cesur değilim. zamanında powerpcyi dinlemek lazımmış. TL de kalan tek tük keleynaklardan biride benim galiba

Sayfa 154/1006 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •