Sayfa 384/548 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Gümüşlü Yazıyı Oku
    Sayın borsavizyon, olası erken seçimin kesinleşmesi ile borsa 85 90bin bandına gidecek olursa dgzte'de bu düşüşe paralel düşermi yoksa çağrı fiyatı belli olduğu için mal kaptırmamak adına belli bir seviyede hisseyi tutarlarmı? Ne düşünüyorsunuz acaba? Bu soruyu özellikle size sordum çünkü hisse ile ilgili isabetli tahminlerinizi takip ediyorum.Teşekkür ederim.
    Iyi aksamlar degerli dostum.
    2 secenek var
    1 rekabet kurulu onaylar zorunlu cagri ve banko su fiyattan yuzde 20 gibi kar gerisi bir cok kez sahit oldugumuz spekulatif fiyat hareketleriyle yukari olabilir.
    2 rekabet kurulundan doner malum nedenler dolayisiyla bence mumkun degil basladigi yere gelir.

Cok fazla senaryoya gerek yok.Hangisinin olcagini dusunuyorsaniz ona gore pozisyon alin ama su gercekki su piyasada burdaki kagidiniz gitmemis buralarda maliyeti olsa bile en az yuzde 20 kardasiniz endekse gore cunku diger kagitlarda pozisyon alsaydiniz zarariniz bankoydu.

Ben burdaki fiyatlamayi az cok anlasam da doholu cozemedim.1 milyar dolar nerdeyse sirkete para girecek ve kagit 1.05 bu bile borsanin ne kadar zor ve tehlikeli oldugunun gostergesi.
    Herkese bol sans ve kazanclar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    2 secenek var
    1 rekabet kurulu onaylar zorunlu cagri ve banko su fiyattan yuzde 20 gibi kar gerisi bir cok kez sahit oldugumuz spekulatif fiyat hareketleriyle yukari olabilir.
    2 rekabet kurulundan doner malum nedenler dolayisiyla bence mumkun degil basladigi yere gelir.

Cok fazla senaryoya gerek yok.Hangisinin olcagini dusunuyorsaniz ona gore pozisyon alin ama su gercekki su piyasada burdaki kagidiniz gitmemis buralarda maliyeti olsa bile en az yuzde 20 kardasiniz endekse gore cunku diger kagitlarda pozisyon alsaydiniz zarariniz bankoydu.

Ben burdaki fiyatlamayi az cok anlasam da doholu cozemedim.1 milyar dolar nerdeyse sirkete para girecek ve kagit 1.05 bu bile borsanin ne kadar zor ve tehlikeli oldugunun gostergesi.
    Çok teşekkürler,hayırlısı diyelim ve bekleyelim o zaman.iyi akşamlar.

3. https://tr.investing.com/equities/do...ilik-dividends linkte temettü tarihini 3 mayıs 2018 gösterilmiş.bilen arkadaşlar yorum yapabilirmi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by edirne223959 Yazıyı Oku
    https://tr.investing.com/equities/do...ilik-dividends linkte temettü tarihini 3 mayıs 2018 gösterilmiş.bilen arkadaşlar yorum yapabilirmi?
    O eski tarih. Degistirmemisler. Tarih belirsiz.

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

5. 2 ocak -17 nisan arası 77 iş günü ortalama 3.38 =2.602

geriye kalan 48 iş günün de 5 tl baz alırsak = 2400 toplamda 5000 /125 iş günü ortalama 4 tl oluyor

halka açıklık 7.270 *4 =30080 yani ucu ucuna A grubu olacak gibi

mayıs sonu tekrar ortalama aldıracam o zaman devir olmuş olur nihai çagrı fiyatı çıkar

6.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    2 secenek var

Rekabet kuruluna müracaattan sonra kaç iş gününde RK nın karar vermesi gerekiyor acaba? yada genel olarak kaç günde cevap veriliyor...

7. [QUOTE=cifr;2041417]Rekabet kuruluna müracaattan sonra kaç iş gününde RK nın karar vermesi gerekiyor acaba? yada genel olarak kaç günde cevap veriliyor...[/QUOT

3 hafta civarı Mayıs ilk haftası cevap gelebilir
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

8. [QUOTE=zor;2041463]
     Alıntı Originally Posted by cifr Yazıyı Oku
    Rekabet kuruluna müracaattan sonra kaç iş gününde RK nın karar vermesi gerekiyor acaba? yada genel olarak kaç günde cevap veriliyor...[/QUOT

3 hafta civarı Mayıs ilk haftası cevap gelebilir
    desene daha iki hafta var, uzunmuş yahu (

Sayfa 384/548 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •