Sayfa 684/852 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Smallwolf Yazıyı Oku
    Yani sonuçta bir ret olayı varmı yokmu.arkadaşlar.

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    daha dün başvuruldu bu gün ilgili kişi nin dosya masasına gelmiştir

2.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    daha dün başvuruldu bu gün ilgili kişi nin dosya masasına gelmiştir
    Sayın elfida, ret olayı gelirse rakamı yükseltmek zorunda kalmazlarmı.birde bu süreç ağustosun 28, inde son buluyor diye biliyorum.yanılıyormuyum acaba

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Birleşme başvurusuna spk Dan red gelmiş. Borsagündemde yazıyor.
     Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Ben cepten giriyom. Cepten atamıyorum. Bilgisayardan bakın.
    Bir de bu tipler var. Sırf millet mal alsında bende 2-3 kademe yukarıdan satayım diye utanmadan yalan haber yazıyorlar. Ulan daha dün başvuru yaptı spk ya ne zaman incelendi de karar verildi. Bir de cepten bakıyormuş ta link atamıyormuş. Bu kadar beceriksizsen burada yazmayı nasıl başarıyorsun hayret.

4. Öğle arası bi haber düşmesi olabilir. Çünkü bu hareketlere bu sessizlik mümkün değil. Borsagündemle başlar herşey. Fısıltı gazetesi. Ardından açıklama yapmak zorunda kalınır.

5.  Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Öğle arası bi haber düşmesi olabilir. Çünkü bu hareketlere bu sessizlik mümkün değil. Borsagündemle başlar herşey. Fısıltı gazetesi. Ardından açıklama yapmak zorunda kalınır.
    Nice operasyonlarda borsagündem aracılığıyla yapılmıştır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ne borsagundemi üfürkçü...Cep telefonundan giremiyomuş 33.10 kullaniyosan git kendine bi telfon al millete yalan haber söyleme

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Borsagundemin kime hizmet ettiği ortadadır o ayri mevzu...Tukaş salça satıldı...Icbct ye 100 milyon yatirim gibi habelerle kimlere hizmet ettiği ortada

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu birleşme veya kottan çıkma işlemlerinde geriye dönük 30-60-90 vb. günlük ortalamalar dikkate alınmıyormu. 2 ay önce 2.56 çağrı fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam. 4-5 yöntem içerisinde en yüksek fiyat ayrılma hakkı olarak açıklanıyordu diye biliyorum. Elinde hisse olanlar umarim zarar etmezler. %3 ü halka açık şirkette patronun bu kadar ince hesap yapması ilginç.

Sayfa 684/852 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •