Sayfa 111/1032 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 881 - 888 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. ...Diren halkb ...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ...Diren halkb ...

tarihi diplerine göre getiri oranlarına bakınb %sel olarak komedi...diğer bankalarla uçurum var arada...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. TH ustada bir sorum var yanniz: 10.22 maliyet arti tasima maliyeti zannimca zarari %25’i gecti.. Eski yazilarina gore %25 zararin ustu zor kazanilir (maliyet dusurmeyle de isi yok) - e o zaman stoploss uygulamayacak misin?? Nedir strateji??? Orta vade grafikler berbat 6’ya bile duser bu melet...

Herhangi birinin ne yaptigi onemli degil. Borsada belli bir tecrubesi olanlar icin en dogru olan kendi riskini olcup, kendi kararini, kendi durumuna gore vermektir. Yani baskasi tutmus, tutmamis bizi ilgilendirmez, ilgilendirmemeli de. Para onun.

TH'un pozisyonu yanlis olabilir. Onun sistemi boyle. Ama en azindan ek alim yapmayip, ilk soktugunun kat be katini hisseye sokmamistir. Insani yanlis pozisyonda batiran budur.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Herhangi birinin ne yaptigi onemli degil. Borsada belli bir tecrubesi olanlar icin en dogru olan kendi riskini olcup, kendi kararini, kendi durumuna gore vermektir. Yani baskasi tutmus, tutmamis bizi ilgilendirmez, ilgilendirmemeli de. Para onun.

TH'un pozisyonu yanlis olabilir. Onun sistemi boyle. Ama en azindan ek alim yapmayip, ilk soktugunun kat be katini hisseye sokmamistir. Insani yanlis pozisyonda batiran budur.
    TH herhangi biri degil ne dedigi ne yaptigi onemli... Ornegin Harun Kahraman diye kalburustu bi oyuncu var maliyeti TH den cok daha dusuk olmasina ragmen kol bacak kesti 600 kusur milyar zararla birakti.. benim zararim 1.5 milyondan fazla maliyetim de uzay anasini satayim.. O yuzden burada dertlesip makul stratejiler konusmak lazim..

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    TH herhangi biri degil ne dedigi ne yaptigi onemli... Ornegin Harun Kahraman diye kalburustu bi oyuncu var maliyeti TH den cok daha dusuk olmasina ragmen kol bacak kesti 600 kusur milyar zararla birakti.. benim zararim 1.5 milyondan fazla maliyetim de uzay anasini satayim.. O yuzden burada dertlesip makul stratejiler konusmak lazim..
    Kusura bakma ama onun veya Harun Kahraman'in yaptiginin benim icin hicbir onemi yok. Onlarin verdigi bilgilerin onemi var, ama bunu sentezlemek bana duser.

Maalesef zararin cok. Ama ne yapilabilir ki? Terslik ustune terslik cikti. Oyunun kurallarina uymak yapilabilecek en mantikli sey: Acik ve kredi yok. Devamli bir kisim trade ile maliyet dusurmek, bankanin ve ulkenin bu surecten cikmasini beklemek.

Yapilabilecek baska birsey var mi?

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    1. elden örnek vereyim:
    Benim TR'de 30 dönümlük bir tarlam var, imarsız ama imar sınırında olan cazip bir lokasyonda bulunan bir tarla. Bir süredir satmaya çalışıyordum, fiyatım 10 milyon dolar (41 milyon tl) nakit. Çok arayan oldu (özel hastaneler, müteahhitler vs) ancak bu fiyata hiç kimse yanaşmadı hele hele nakit olarak hiç kimseye uygun gelmedi. TR'deki mevcut şartlara baktığımda satacağımdan hiç ümidim yokken Ankaralı tanınmış bir yatırımcı/işadamı aniden talip oluverdi. Fiyattan hiç kırmadım, pazarlığı söz konusu bile yapmadım, piyasadaki nakit sıkışıklığına rağmen fiyattan taviz vermeyip tok satıcı oldum (benim klasik satış yöntemimdir), buna rağmen alıcı ile anlaştık. Bu akşam gelen telefonla satış teyit edildi. Böyle berbat bir piyasada yüksek meblağlı nakit karşılığı böyle bir satışın yapılması TR'deki iç piyasaya 2 ayrı perspektiften bakmayı gerektiriyor. Park etmek için kendine güvenli bir liman arayan ciddi meblağlar var şu anda piyasada.
    trencim ne yapıyon arsayı satıp dolara mı aytırdın ogünden bu yana kayboldun
    gel canım biz birbirimizi bilitriz et şuraya 2 kelam
    bak gaddarı kuzuyu ve uzunçağatayı çağıracağım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 111/1032 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •