Sayfa 186/312 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1.  Alıntı Originally Posted by leybold Yazıyı Oku
    şimdi... bikanço iyi gelirse düşme ihtimali var mı? bence var.celha da olduğu gibi.bilanço kötü gelirse??? endex yükselince düşüyor.düşünce zaten düşüyor.şimdi soru şu bu A.K.K.ne zaman yükselecek pekii.
    süre yok ky. bıkıp spek aga ya malları teslim ettiğinde

Alıntı Originally Posted by leybold Yazıyı Oku
    şimdi... bikanço iyi gelirse düşme ihtimali var mı? bence var.celha da olduğu gibi.bilanço kötü gelirse??? endex yükselince düşüyor.düşünce zaten düşüyor.şimdi soru şu bu A.K.K.ne zaman yükselecek pekii.
    maalesef borsada hiç bir şey olması gerektiği gibi, olması gerektiği zamanda olmadığı için, bunun zamanlamasını da tutturmak zor.

kağıtların genelinde, millet ümit kestiğinde yükseliş oluyor, her bilgiyi paylaşan bir kaç şeffaf kağıt hariç.

her daim millete "hala ümitli misiniz?" diye anket yaptıramayacağımıza göre, sabır edebilenler sabır edecekler (bakınız dmsas'ın bir aylık süründürmesi ve dün itibarıyla harekete başlayıp tavanı hiç bozmaması gibi).

3. Bilanço bugün açıklanabilir. Ditaşı aradım bana akşama yetiştirmeye çalışıyoruz dendi. Umarım çok iyi gelir. Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. O zaman hayırlısı olsun

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Bilanço bugün açıklanabilir. Ditaşı aradım bana akşama yetiştirmeye çalışıyoruz dendi. Umarım çok iyi gelir. Ytd.

5 milyon kar gelirmi sayın veyselduran

6.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    5 milyon kar gelirmi sayın veyselduran
    Bilmiyorum. Benim gönlümden 4 gelsin istiyorum. 2 milyon aşağısı kötü bence 2 üstü normal bence 3-4 arası iyi bence. İnşallah bütün Ditaş hisse sahiplerinin gönlüne göre gelir. Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Bilmiyorum. Benim gönlümden 4 gelsin istiyorum. 2 milyon aşağısı kötü bence 2 üstü normal bence 3-4 arası iyi bence. İnşallah bütün Ditaş hisse sahiplerinin gönlüne göre gelir. Ytd.

çelik halatın çok iyi geldi benzer sektördeki diğer firmaların bfren olsun fmizp olsun karlarıda çok iyi geldi bizimde iyi geleceğini düşünüyorum bende ama iki gündür kağit ekside o ayrı konu

8. iki gün mü???iki gün önce girdiysen kağıda o ayrı tabi.

Sayfa 186/312 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •