Sayfa 509/983 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Arkadaşlar Demirören grubunun web adresinde sadece iletişim numarası var mail adresi koymamışlar.

Demirören Genel Müdürlüğünü aradım. Şirketiniz ile ilgili Çağrı muafiyeti talebiniz ile ilgili şikayetler ilgili kurumlara çığ gibi büyüyor. Aynı şikayetleri Size de yazılı yapmak istiyoruz dedim.

[email protected] mail adresini verdi.

Bu maile şikayetlerimizi iletebileceğimizi ve gelen şikayetlerin mutlaka ilgili yöneticiler tarafından değerlendirileceğini söyledi. spk cimere bimer e yapılan şikayetleri [email protected] da iletirseniz sesimizi onlara da duyurmuş oluruz.

2. Arkadaslar ben bütün porföyümle buraya gectim. Bir destek olalimla girdik ama bana göre büyük bir firsat var, endeksin asagi gitmesinden de etkilenmeyecek bir cipasi var cagri mecburiyetinden dolayi... Vira bismillah!!!
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

3. Fiyat da yayinladikdan sonra arsivlere girsin;

Fiyat araligi 1,26-1,27

Alıntı Originally Posted by Kismeti-Zorlu Yazıyı Oku
    Tebligdeki 18. Maddenin 1. fikrasinin a bendini yorumlayamiyorum. Diger bendl´er bana göre egale olmustur.
    a beninde de sözhonusu cagri maliyeti sirket tarafindan degil, yeni Ana Ortak tarafindan karsilanacagi icin ve finansal güclük ceken bir sirket tarafindan alinmadigi icin, bence bu benddeki kriter de muafiyet olmasina aykiridir!!! Yani haydi gelsin 1,60 lar

Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Derinlik34 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Demirören grubunun web adresinde sadece iletişim numarası var mail adresi koymamışlar.

Demirören Genel Müdürlüğünü aradım. Şirketiniz ile ilgili Çağrı muafiyeti talebiniz ile ilgili şikayetler ilgili kurumlara çığ gibi büyüyor. Aynı şikayetleri Size de yazılı yapmak istiyoruz dedim.

[email protected] mail adresini verdi.

Bu maile şikayetlerimizi iletebileceğimizi ve gelen şikayetlerin mutlaka ilgili yöneticiler tarafından değerlendirileceğini söyledi. spk cimere bimer e yapılan şikayetleri [email protected] da iletirseniz sesimizi onlara da duyurmuş oluruz.
    Bunun için harcayacağımız enerjiyi cimer ve bimere tekrar yazmak olarak kullanmak daha mantıklı bence. Tüpçüye bu şikayetleri detaylarıyla götürecek kimseyi bulamazlar. Efendim bazı e-mailler geliyor yatırımcı şikayetleri ilgili derler en fazla. Oda bunlarla mı uğraşacam zaten bir sürü şeyle uğraşıyorum boşver yazsın çapulcular der geçer.

Bimer ve cimer 1-1 takip ediyor her başvuruyu. SPK dan her bir başvuru için geri dönüş istiyorlar. SPK tek tek cevap veriyor yaptığımız başvurulara. Dışardaki tepkinin büyüklüğünü anlayabilmeleri için ancak yapılan başvuru sayısını artırarak sağlayabiliriz.

5. Ben hergün yazacağım. Buradaki arkadaşlarımdan da aynı hassasiyeti bekliyorum. Ben yazmasamda yazanlar var demeyin lütfen. BİMER CİMER VE SPK. İse yaramaz demeyin.

6. Cagrı olsa fıyatı kaç olur ki

7.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Cagrı olsa fıyatı kaç olur ki
    Boşu boşuna zamanınızı harcamayın huzurunuzu bozmayın

bu muafiyet saçmalığı kabul edilemez edilmeyecektir

fiyat ise 1,60 altı gelmez.
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Cagrı olsa fıyatı kaç olur ki
    Çağrı minimum fiyat 1,61 olacaktır eğer muafiyet kabul görmezse ki görmeyecektir kanımca.
    Minimum fiyatı söyledim olabilecek diğer fiyat ise fiili çağrıya başlanacağı günün 1 önceki gününe ait TCMB alış kuru USD/TRY kuruna bağlı değişecektir. USD kuru 1 ay sonra ne olur yada 2 ay sonra ne olur bilemedin 3 ay sonra ne olur kestirebilen varsa hesabını ona göre yapsın.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 509/983 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •