Sayfa 135/208 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. Bugün de endeks izin vermedi bahanesi. Bakalım ne zaman göreceğiz 1.30 ve üzerini

2. Tam 1.30'a yol alıyorduk ama endeksin yaptığına bak. Umarım bu hafta endeks yükselir biz de ateşleriz

3. bugünkü tavan şimdiden hayırlı olsun. oyak yatırım satanların hepsini topluyor. 700 bin lot alış yaptı. hisseleri patron topluyor olabilir. zaten 96,1,0 aralığından sürekli topluyordu, kapta haberleri var. bir iş var, yoksa patron toplamaz.hedefi çok yüksek düşünün ersuda, bu fiyatlar hayal olacak kısa sürede.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by osman91 Yazıyı Oku
    bugünkü tavan şimdiden hayırlı olsun. oyak yatırım satanların hepsini topluyor. 700 bin lot alış yaptı. hisseleri patron topluyor olabilir. zaten 96,1,0 aralığından sürekli topluyordu, kapta haberleri var. bir iş var, yoksa patron toplamaz.hedefi çok yüksek düşünün ersuda, bu fiyatlar hayal olacak kısa sürede.ytd
    Siz yenisiniz galiba. Gecen haftada ayni filmi izledik. Oyak Öğleden sonra aldığı lotların hepsini satar

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Sakin olmakta fayda var...

Alıntı Originally Posted by osman91 Yazıyı Oku
    bugünkü tavan şimdiden hayırlı olsun. oyak yatırım satanların hepsini topluyor. 700 bin lot alış yaptı. hisseleri patron topluyor olabilir. zaten 96,1,0 aralığından sürekli topluyordu, kapta haberleri var. bir iş var, yoksa patron toplamaz.hedefi çok yüksek düşünün ersuda, bu fiyatlar hayal olacak kısa sürede.ytd

6. Tamda dediğim gibi oyak bir kısmını sattı. 1.01 de yüklüce yazdı bu gidişle akşama elinde tek lot bile kalmaz

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Satış haberleri okudum forum dışı, gerçeklik payı nedir? toplayanlar kar satışı mı yapıyor? anlamadım ama umudum her zaman var. 1.30 üstü hala hedefim ytd

8. Sn Borsacim satış haberi derken şirketin satışı mı?
     Alıntı Originally Posted by Borsacim Yazıyı Oku
    Satış haberleri okudum forum dışı, gerçeklik payı nedir? toplayanlar kar satışı mı yapıyor? anlamadım ama umudum her zaman var. 1.30 üstü hala hedefim ytd

Sayfa 135/208 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •