Sayfa 170/329 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Beni tek rahatlatan şey finansmanın 1inci sıradaki alıcı olması..

ytd

flap'ın sert hacimli yükseldiği seanslarda alıcı tarafında mutlaka qnb finans ve invest az vardı şimdi yoklar şu halde tahta el değiştirdi bir de pasta atarken maliyet ve diğer hanesi olmalı daha sağlıklı olur cefakstan rica edeyim

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Eski haberleri yeni haber gibi ortaya çıkarıyorlar Ocak 2018 deki haberin aynısı, yasaklı isimler aynı ve sadece 2 yıllık cezadan 6 ayı düşülecek olarak eklenmiş o kadar pek önemi de yok haberin

4. http://imageturko.com/?di=CARW
    Yarın iyi al sat imkanı verir, yeni alıcılar gelirse devam eder, haberlerin hiç etkisi olmaz.. ytd izleyecez.alicilar yeni ve maliyetleri yüksek...

5. Yüzümüz gulmeyecek mi nereden çıktı bu haber yarin ivmeyi kirar mi bu iş ytd

http://www.resimag.com/p1/e1fdcd1d90.png

6.83 kesin stoploss ile 233 günlük üstünde daha güzel yeni bir trend için yatırım tavsiyesi değildir.

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Yarin sert duserse

LG-D723 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Düşünce çıksın duaları yükselince insin bedduaları... Flap sahiplerine işlem yasağı gelmiş, bundan sonra hisseyi manipüle edemeyecek, istediği gibi at koşturamayacak diye ben anlıyorum. Bu haberi içeriden alanlar meydana indi, şimdi söz bende diyor, özellikle finansmanın alıcı lider olması benim için yeterli, beklenen bir bedelsiz var ki haftasına girmiş bulunuyoruz bu da benim için yeterli. Gerisi, dediğim gibi dua-beddua... Bol kazançlar...

Sayfa 170/329 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •