Sayfa 744/964 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    hayırlı cumalar.. bu ky harbiden alem zeynep tümerin bloke kalkınca hisseyi ucuracağını zanneden caallar bak ben bu işi bilen biri olrak size bir iki tuyo veriyim acın bakın kap haberine zeynep tümer göye 25 milyon lot sattı 1 tl den tarih 27 --02---2018 doğrumu doğru(kap acıklamsı) şimdi acın bakın gecen ki gelen kap haberine spk ya blokemi kaldırın diye verilen ilk dilekceye 05 /03/ 2018 (vay be tesadüfe bak) birinci zeynep tümer sahtekarlık operasyonu) sizce bloke kalkacak diye ilk hazırlık spk dan cevap bi sik ..rin gidin bakıyım) sonra 23/05/ 2018 ücüncü spk dilekcesi veeeeeeeeeeeeeeeee bu kadarda tesadufffffffff olmaz zeynep sahtekarından 5 milyon lot satış hemde 1 tl den tarih 25/05/2018 ee bu kadar tasatüfte hep bu hırsız ailenin hissesinde olur her halde .. size tafsiyem c savcılığına gidin hic vakit kaybetmeden suc duyurusu yapın ..yav kardesim para bağlamışsınız bu kadar tesadüf olurmu ) biraz uzaktan seyrediyin şirketin sahteker yöneticileri bakalım daha neler yumurtlayacaklar) y.t.d
    fabrika alsana delil) bundan iyi delil mi olur anlamak istiyene bu yazı cok şey anlatıyor ..y.t.d

2. sen ordaki tarihleri zeynebin kap haberlerini kronolojik sıraya koy spk ya gönder deki biz cözemedik bu satışlar tesadüfü mi şirkete soruyoruz cevap yok taştan cevap var şirketten yok spk olarak zeynbimize bir sorarmısınız bu kronolojik sıralamayı yatırımcılarına bir izah etsin diye).. belki blokenin kalmasına faydası olur..y.t.d

3. Tüyona ihtiyacım yok. Bu işi
    Bilseydin bu kağıtta olmazdın. Yada çoktan satıp giderdin. satıştan sonra bloke kaldırılmasını istemekten daha normal ne olabilir. Neyse sen istediğine inan. Benim kendi aklım var çok şükür. Sen fesih Davadan vazgeçmeyin diye ağlarken ben burada çağrı işi
    Belli olmaz zeynep kazanabilir zaman tanıyın diyordum. Zaman beni haklı çıkardı. Bu seferde öyle olabilir. Millete gaz vermekten başka bir şey yaptığın yok.

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Tüyona ihtiyacım yok. Bu işi
    Bilseydin bu kağıtta olmazdın. Yada çoktan satıp giderdin. satıştan sonra bloke kaldırılmasını istemekten daha normal ne olabilir. Neyse sen istediğine inan. Benim kendi aklım var çok şükür. Sen fesih Davadan vazgeçmeyin diye ağlarken ben burada çağrı işi
    Belli olmaz zeynep kazanabilir zaman tanıyın diyordum. Zaman beni haklı çıkardı. Bu seferde öyle olabilir. Millete gaz vermekten başka bir şey yaptığın yok.
    bir güldüm bir güldüm ALLAH ta seni güldürsün) zamanın seni haklı cıkarması önemli değil ki hisse fiyatı seni haklı cıkardımı cıkarmadımı o önemli ky nin bence en büyük hatası fesih davasını dondurması idi ve hem zaman ve hem hisse fiyatı beni haklı cıkardı) hayırlı cumalar ben cuma namazına gider artık uzaktan seyrediyim kalın sağlıcakla .. y.t.d

5. eşleşme taban 0.29 600 bin lot satıçılı

6.  Alıntı Originally Posted by galatasaray1937 Yazıyı Oku
    eşleşme taban 0.29 600 bin lot satıçılı
    lotlar açılırsa tahtayı baskılarlar diyenlere güzel bir cevap olmuş.

7.  Alıntı Originally Posted by galatasaray1937 Yazıyı Oku
    eşleşme taban 0.29 600 bin lot satıçılı
    Fesihçilere tam destek. Bu fiyatlarda tutmazsan spek size yani şirkete dava açmayan ....... olsun. Yalçın beyinde dediği gibi ya herro ya merro. Uğraşın durun davalarla. Çokta şeyimizdesin ya.

8.  Alıntı Originally Posted by taktaktakatak Yazıyı Oku
    lotlar açılırsa tahtayı baskılarlar diyenlere güzel bir cevap olmuş.
    ne demezsin sakın borsa tarihin de yapacağı operasyonu salakca ihbar eden yöneticilerden alım haberi bekliyor ky veya 1 tl den alan vatandası davet edin alsınlar... hissenin blokesi bu fiyattan hisse almasına engel değil hadi balım görüyüm zeynep hep satısen yersen biraz da al seni ky sahneye davet edii ..600 bin lotla milyarlık şirket sahiplerini dize getirene sapka cıkarırım..y.t.d bu işlere karnımız tok heytt yönetim karsınızda ky yok ben varım) spk var bist var ..hadi zeynep ali efendi ertan onursal başkan hisse almayımı satmayı mı düşünüyorsunuz görelim adam size meydan okuyor 600 bin alın birde tavana kitleyin ordada 10 milyon lot alış atında bu ky sizi adam sansın yer mi hadiiiiiiii ama olmıyo..y.t.d

Sayfa 744/964 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •