Sayfa 175/1023 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. usd/tl kabinenin açıklanacağı gün 4,54 ve 4,52 den portföyün 3/1 ile aldım.Beklentim tekrardan Mehmet Şimşek in tekrar seçilmesi ile 4.40 ın altına gelirse ordan fullemekti. Kimse gibi bu durumu bende beklemiyordum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    hedef 2023. damat başkanlığa hazırlanıyor, hala anlamadınız mı?
    artık hoyratça davranıyorlar, bir kararda idari gereklilik olmasa da ülke sahibi gibi davranıyorlar
    bu kadar iddia ve yolsuzluğa rağmen bu oyu alırsan daha kabaca davranmaları normaldir
    düşünsenize eşiniz siz aldattıkça size daha iyi davranıyorsa ben neymişmişim be abi dersiniz, tabii özsaygınız yoksa..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,665
     Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    “Bugün yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak YAŞ (Yüksek Askeri Şura) üyesi olmuştur.â€

Sadece merak ediyorum arkadaş NEDEN??
    işte bu habere döviz alınır.
    berat albayrak'ın kukla olacağına halen inanmayan arkadaşlar bu habere baksınlar.

geçmiş olsun artık londra'ya gidiş olsa bile, orada rte'nin dediklerini tekrarlamak içindir.
    rte'nin söylemlerini bu haberlerle birleştirirsek korkarım çok kötü günler bizi bekler. ne diyor rte? artık ekonomide tek ses olacak. daha uyumlu olacağız. yani mehmet şimşek naci ağbal vs bunlar uyumsuzdu ve faiz artışına sebep oldular demek istiyor.

global palalar dolar/tl'de algıya oynadılar. hem tayyip'in hem halkın algısına. neydi o algı? faiz arttı ama dolar düşmüyor. faiz yetmiyor. faiz arttırmayalım kardeşim ne olacaksa olsun demeye başlanmış.

kemerleri sıkı bağlayalım

4. Son 10 sayfayı okudum hala bazıları krızi anlamak göemek istemiyor arkadaşlar bu yeni sistemle herşey çökmüştür durmadan bir kurumu digerine digerini bir diğerine sonra hepsini rte ye bağladılar üstüne damatta ekonomi bakanı oldu ki bu iş tamamdır. Ingiltereye gidecekmiş boşuna gitmesin Mehmet Şimşek en azından ekonomiden az çok anlıyordu o gitti ne oldu ki berat gitse ne olacak .453 milyar dış borç ödemesi var ülkenin yine kış geliyor dogalgaz borcu dolar üzerinden ödenecek.var oğlu var yani. Şirketler bir bir çözülecek. 2019 un ilk çeyreğinde bunları yaşayıp göreceğiz. Yabancılar gidiyor yerliler kaçıyor. İşsizlik artacak enflasyon artacak faizler aldı başını gidiyor daha sayalımmı?

http://www.diken.com.tr/mehmet-simse...-milyar-dolar/

5. Ne parçası tüketim yok bu faizlerle kim araç kredisi alacaktı yeni araba alacak, evler gibi araçlarda ellerinde patlıyor satıcıların. Bundan sonra baba bir resesyon dönemi krizi taclandirir

6. Saba Tümer bir programda rahmetli Yaşar Nuri hocaya bir şey sorarken dilimize pelesenk olan " Ülkemizin % 99'u Müslüman " sözlerini söylediğinde : Yaşar Nuri hoca : " Emin misin ? Ben % 0,05 Müslümana razıyım " demişti...

Allah Rahmet Etsin Ruhuna

Sayfa 175/1023 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •