Sayfa 772/1223 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by Loser Yazıyı Oku
    Ha ha ha. Benim gözümde CHP sağcı bir partidir; ne işim olur CHP ile? Ben halkı gözeten, insanların daha iyi yaşamasını sağlamaya çalışan bir solcu partiyi destekleyebilirim ancak ki, destekleyebileceğim bir parti henüz yok.
    Aferin gelişme görüyorum şu cehape zihniyetinde. Sonunda solcu parti olmadığınızı 50 yıl sonra bile olsa algılamanız güzel 1 hadise.
    Umarım aynı kararlılığı seçimlerdede gösteriyorsunuz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    geçen duruşmada da aynı şeyi söylemişti avukatı öyle hatırlıyorum.

Alıntı Originally Posted by IMAN Yazıyı Oku
    büyük ihtimal serbest kalacak bence.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Loser Yazıyı Oku
    Sayın Seçbul, sizin "tarafsız" görünme çabası içinde olan bir iktidar yandaşı olduğunuzu düşünüyorum.

Asıl konu sizin söylediğiniz şey değil.

1. Ailenin her ferdindeki o milyon dolarların kaynağı nedir? Yoksa bunlara para gökten mi yağmaktadır ya da düğünde mi takılmaktadır?

2. Durmadan "yerli ve milli" lafı edenlerin de biraz bu doğrultuda davranıp paralarını dolar olarak tutup oraya buraya göndermekten kaçınmaları gerekmez mi? Bir insanın söylediği şey ile yaptığı şeyin tutarlı olması beklenir, öyle değil mi?
    Hmm...

Yurt dışına para göndermek yasak değil. Yasal olmayabilecek şey o parayı nasıl elde ettğimizdir. KK bunu bulması gerekiyordu. Ama sonrası gelmedi.
    Delil olarak öne sunulan şey ham delil değildir. Olsa olsa 3 türevden bir şey olabilir.

Nötür bakışım sizi rahatsız etmişe benziyor.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    geçen duruşmada da aynı şeyi söylemişti avukatı öyle hatırlıyorum.
    abd-tr ilişkileri gereği tahminimi yazdım. trump ile bir yol haritası, iranın da dahil oduğu.. ben bu pencereden baktım.

5. Bir tane Türk kökenli alman gazetecinin serbest bırakılacağını Başbakan Yıldırım önceden açıklamıştı müjde olarak, sanırım avrupa gezisindeydi.

Şimdi de papaza ne olacağı önceden açıklansın, bellidir, piyasalar etkilenmesin diye yani..

Spekülatif açıklamaların önüne geçilmiş olur.

6.  Alıntı Originally Posted by Loser Yazıyı Oku
    Sayın Seçbul, sizin "tarafsız" görünme çabası içinde olan bir iktidar yandaşı olduğunuzu düşünüyorum.

Asıl konu sizin söylediğiniz şey değil.

1. Ailenin her ferdindeki o milyon dolarların kaynağı nedir? Yoksa bunlara para gökten mi yağmaktadır ya da düğünde mi takılmaktadır?

2. Durmadan "yerli ve milli" lafı edenlerin de biraz bu doğrultuda davranıp paralarını dolar olarak tutup oraya buraya göndermekten kaçınmaları gerekmez mi? Bir insanın söylediği şey ile yaptığı şeyin tutarlı olması beklenir, öyle değil mi?
    Aynen öyle..
    Tebrik ediyorum.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by IMAN Yazıyı Oku
    abd-tr ilişkileri gereği tahminimi yazdım. trump ile bir yol haritası, iranın da dahil oduğu.. ben bu pencereden baktım.
    Ameriganin penceresi window of amerikanya
    Bana faydası olmayan kilisenin papazini xxxx
    İstersen 50 dene papaz 70 dene rahibe tutukla müebbet ver
    Ama amerikanın dediğini yap
    Konu bu ka basit
    Bura borsa forumu diilmi yav
    Yanlışmı geldik
    Aloooo

8. Geçen duruşmalarda karar akşama kalmıştı galiba, bugün de seans kapanışına yetişmeyebilir.

Sayfa 772/1223 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •