Sayfa 804/852 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by goldmen Yazıyı Oku
    Birleşme oranını,Ayrılma akçesini 2,56 güncellemesi şartıyla onaylıyor.
    Bu durumda birleşme veya eşleşme oranı 18.80 Migros fiyatına göre 0.136 gibi bir şey çıkıyor. Bu oran mı geçerli olacak.
    SPK oran konusunda neden açıklama yapmaz ve belirsizlik yaratıp spekülasyona yol açar anlayabilmiş değilim.

2.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Bu durumda birleşme veya eşleşme oranı 18.80 Migros fiyatına göre 0.136 gibi bir şey çıkıyor. Bu oran mı geçerli olacak.
    SPK oran konusunda neden açıklama yapmaz ve belirsizlik yaratıp spekülasyona yol açar anlayabilmiş değilim.
    hiç açıklama yapmasa bence daha iyiydi.

fiyat X i onaylıyorum değil , en az şu olmalıdır demek , belirsizliğin devamıdır.

3. Mgrosa devam

4. benim beklentim şu yakında bir rapor daha açıklarlar mesela migros artık anladı ki alamyor kimseden ne yapacak sonuç olarak fiyatı güzel bir rakama çekmesi gerekyior oda benim kanınmca 3,2 3,4 felan ama bunun da üstüne gider kağıt burada durmaz gibime geliyor çünkü onların teklifi o olacak ama bizim beklentimiz ve geçen günlerimiz de önemli bakalım karşımıza nasıl çıkacaklar . ytd herkese hayırlı olsun.

5. Gayet güzel sağlam bir tavan yarına da tavanız inşallah sonrasına bakarız

6. Oranlar ayni sadece ayrilmada spk kiyak yapmis.

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.

7. Normalde bu birlesme isleminde ayrilma hakki dogmuyor.spk gene bir bedel cikardi evet yatirimci zarar etti.ama sirkette hisse fiyatini birileri yukselttiginde cok duyuru yapti.hatta spk ya bile ilginc sekilde basvurdu neler, oluyor benim degerim bu deil manipulasyon var inceleyin diye basvurdu.kim basvurur ole sirketimin degerinden fazla diye.spk iyi fiyat cikardi.birlesmeye kimsenin katilcagini sanmam.kagit manupule edildi sig tahta yuzde 4 halka aciklikla tabiki zarar edenler icin uzuldum.hatta spk ya onay verilmesin diye cok yazdim.ama spk onay vermese belki 1.50 lere 1 lere duscekti nerden bilinir.2'56 ayrilma hakkini iyi cikardi 1.29 a onay vermek gaspti.

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.

8.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Normalde bu birlesme isleminde ayrilma hakki dogmuyor.spk gene bir bedel cikardi evet yatirimci zarar etti.ama sirkette hisse fiyatini birileri yukselttiginde cok duyuru yapti.hatta spk ya bile ilginc sekilde basvurdu neler, oluyor benim degerim bu deil manipulasyon var inceleyin diye basvurdu.kim basvurur ole sirketimin degerinden fazla diye.spk iyi fiyat cikardi.birlesmeye kimsenin katilcagini sanmam.kagit manupule edildi sig tahta yuzde 4 halka aciklikla tabiki zarar edenler icin uzuldum.hatta spk ya onay verilmesin diye cok yazdim.ama spk onay vermese belki 1.50 lere 1 lere duscekti nerden bilinir.2'56 ayrilma hakkini iyi cikardi 1.29 a onay vermek gaspti.

bu durumda oranlar iptal oldu 2.56 nın altında olmayacak şekilde birleşme oranı değişim oranı ayrılma akçesi fiyatı olacak migros yeniden değerleme raporu ile fiyat belirlemesi lazım

Sayfa 804/852 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •