Sayfa 494/1023 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Ne diyor haberde Türk bankaları domates biber mi satıyormuş.
    Alacak satıyor falan diyor, neyi kime satıyorlar anlamadım.

https://www.dawn.com/news/amp/142479...mpression=true

2. Kısa vadede 5,44 hedef ytd değildir

3. Dünyanın başında bu deli bizde de veli oldukça döviz altın abi.

https://tr.sputniknews.com/abd/20180...si-aciklamasi/

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ne diyor haberde Türk bankaları domates biber mi satıyormuş.
    Alacak satıyor falan diyor, neyi kime satıyorlar anlamadım.

https://www.dawn.com/news/amp/142479...mpression=true
    Türkiye'deki bazı bankalar (Garanti ve Halkbank adı verilmiş) kredi verebilmek için bazı proje finansmanı kredilerini satıyorlarmış. Amerikalı ve Çinli yatırımcılardan talep görüyorlarmış. Amaç likidite oluşturmak, bilançoları rahatlatmak ve yeni projeleri fonlayabilmek için ucuz kredi yaratmak. Kısaca özet bu şekilde

Ben cidden hala kanal istanbul işine inanamıyorum.Cidden yapılacak mı bu iş.Yani yıl sonuna kadar ihale diyorlar.Bugün gazetede bu işin fizibilitesini yapan şirketin raporu vardı.Şirket 35 milyon almış bu raporu hazırlamak için.Ciddi ciddi bu para verilmiş şirkete fizibilite raporu bitmiş falan.Ben cidden inanamıyorum,harfiyatı başlıyana kadar biri ,yok artık o kadar da değil,bu iş mantıksızdır ,paraların çöpe atılmasıdır der diye düşünüyorum.Cidden hala aklım ermiyor.

Alıntı Originally Posted by EKK Yazıyı Oku
    Türkiye'deki bazı bankalar (Garanti ve Halkbank adı verilmiş) kredi verebilmek için bazı proje finansmanı kredilerini satıyorlarmış. Amerikalı ve Çinli yatırımcılardan talep görüyorlarmış. Amaç likidite oluşturmak, bilançoları rahatlatmak ve yeni projeleri fonlayabilmek için ucuz kredi yaratmak. Kısaca özet bu şekilde
    Al işte yeni projeleri fonlamak için eski projeler satılıyor.E demek ki yeni projelere dışardan para gelme olasılığı yok ki gene içteki bankalar görev başına deniyor.

7.  Alıntı Originally Posted by EKK Yazıyı Oku
    Bankalarda da sıkıntı başlıyor o zaman. Ben önce beton şirketleri sonra kur borçlu şirketler en son bankalara sıra gelir diyordum. Üçü birden gelecek gibi görünüyor.

8. Şöyle bir derlersek hafta sonu neler yaşandı.
    Benim hatırladığım abd bize vergi falan yapıştırdı.
    Özellikle pırlanta işine neden vergi getirdi Reis-i sinir etmek için mi!?
    Sonra bizim reis madem öyle bende sana yaptırım uyguluyorum dedi.

Var mı başka hatırınızda? Güzel haber vesaire kaçırdığımız bir şey?

Sayfa 494/1023 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •