Sayfa 771/964 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Diğer tarafa bir göz attımda bu ZT hakikaten çok masum göstermiş kendisini. Vayki vay. Birde size güveniyorum dediği kişilere işler düzelecek diyormuş. Bence algı yapıyor. İşler düzelecek diyen kişinin inandırıcı olması için hissesine azda olsa sahip çıkması gerekir. 1 milyonluk geri alım yap denilmesine düşüneceğim deyipte sonra param yok demesi manidar. Ama şu gerçeķ varki bunuda görmemezlikten gelmeyelim. Bu kadar sineğin yağını hesap eden zihniyet bu tayfada hakim olduğu müddetce bunlar blokeli olan o kadar milyon lotlarından vazgeçemezler çünkü lotları gözlerinde çok değerliymiş. Bunuda duyduğum kişi bunu şirketin içinden birinden yani kesin kaynaktan duyduğunu söyledi. Bunlar hisseleri için 1 liraları bile layık görmüyorlarmış. Bu duyduğum benim buraya yazdıklarımdır. Belkide aslı astarı yoktur. Ama bana şimdilik denilen bu.

arkadaşlar
    blokeli hissenin borsada saılabilir hale gelmesi bireysel yatırımcının bittiği andır şahsi kanaatim
    blokeli hisseler oydan yoksunken genel kurul yapılarak şirketin yönetim fırsatı kaçmıştır.
    bundan sonra borsada hisse fiyatının şirket için hiçbir ehemniyeti yoktur
    hisse toplanıyor sözü de kaç senedir yazılıp söyleniyor buda hikayedir
    bunlara güvenen saflar hala vardır biz bunlara güvenilmez diye yazarak hedef olmuştuk keşke haklı çıkmasaydım
    fesih davasını çekerken hiç bir güvence almamaları vede davayı çekmeleriyle kaybedilen süre ve morali takdirlerinize bırakıyorum
    bu seferki davanında ilerde çekilme ihtimali vardır.insan faktörü nedeniyle
    ortakların borçlarını sayılgan holding üzerine aktardıklarını hatta borçlarının arttığını ilk yazan olarak hedef olmuştum.keşke haklı çıkmasaydım.
    bu arada bunları yazarak hissede olmadığı zanneden olabilir maalesf hissedeyim ve batarsa batar düşüncesiyle o riski aldım bir kere
    evet çıkış yolu olarak borssa istanbulun daha önceki kararlarındaki mal kaçırma şüphesi kararına istinaden fesih davası ile birlikte
    spk.dan şirket yönetimine müdahale talebi ile çağrı davası sonucu spk.nin dava edilmesidir.
    zeynepin yönetime geçmesi selimin ibrası için bir kayıkçı kavgasıydı
    sağlıkla kalın,
    yt.tav.değ.

3.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Diğer tarafa bir göz attımda bu ZT hakikaten çok masum göstermiş kendisini. Vayki vay. Birde size güveniyorum dediği kişilere işler düzelecek diyormuş. Bence algı yapıyor. İşler düzelecek diyen kişinin inandırıcı olması için hissesine azda olsa sahip çıkması gerekir. 1 milyonluk geri alım yap denilmesine düşüneceğim deyipte sonra param yok demesi manidar. Ama şu gerçeķ varki bunuda görmemezlikten gelmeyelim. Bu kadar sineğin yağını hesap eden zihniyet bu tayfada hakim olduğu müddetce bunlar blokeli olan o kadar milyon lotlarından vazgeçemezler çünkü lotları gözlerinde çok değerliymiş. Bunuda duyduğum kişi bunu şirketin içinden birinden yani kesin kaynaktan duyduğunu söyledi. Bunlar hisseleri için 1 liraları bile layık görmüyorlarmış. Bu duyduğum benim buraya yazdıklarımdır. Belkide aslı astarı yoktur. Ama bana şimdilik denilen bu.
    Tabi ki brader ne sandin. Simdi gordugunuz fiyat ederi degildir. Sayilganlar borsadan anlamazlar Ss bile... o yuzden hisselerinin pazar fiyati boyle dusuk. Yeni yeni isi ogreniyorlar Blokeli lotlari acilsin o zaman izleyin siz ayrica bizleri hesaba bile katmazlar boyle dusunun

4.  Alıntı Originally Posted by BorsaMan Yazıyı Oku
    Tabi ki brader ne sandin. Simdi gordugunuz fiyat ederi degildir. Sayilganlar borsadan anlamazlar Ss bile... o yuzden hisselerinin pazar fiyati boyle dusuk. Yeni yeni isi ogreniyorlar Blokeli lotlari acilsin o zaman izleyin siz ayrica bizleri hesaba bile katmazlar boyle dusunun
    Kucuk yatirimcidaki hisse zaten devede kulak. Patronlar hisse zengini ama hisseler su an wc kagidi gibi Planladiklari ve belirledikleri anlasmalarla bize buyuk ortak bulma pesindelerse bizi hesaba katmazlar tabi. Pasta cok buyuk ama yillardir kesilemedi

5.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    Kucuk yatirimcidaki hisse zaten devede kulak. Patronlar hisse zengini ama hisseler su an wc kagidi gibi Planladiklari ve belirledikleri anlasmalarla bize buyuk ortak bulma pesindelerse bizi hesaba katmazlar tabi. Pasta cok buyuk ama yillardir kesilemedi
    Küçük yatırımcıdaki hisseyi azımsamamak gerek ama yatırımcı niteliğinin değiştiğini düşünüyorum. Takasları ve grafikleri takipteyim mızrak çuvala sığmayacak ve bugün yarın delinecek

6. Piyasa değerimiz 182 milyon tl 😃😃

7.  Alıntı Originally Posted by taktaktakatak Yazıyı Oku
    Bu hisseden en hızlı kurtuluş için
    1-) Lotların serbest bırakılması lazım
    2_) Patronun tahtaya el atması lazım (hisse geri alımı)
    3-) Fesih davası
    Bunlardan biri olmadığı sürece daha çok sürünürüz ne yazıkki
    Yazılıp çizilenlere göre patronun tahtaya el atma ihtimali çok zayıf.
    Fesih davası bu hafta açılacakmış. Süreç uzun olacak olsa bile İnşallah hayırlı olacak. Boş boş beklemekten daha iyidir.
    Bence en kısa çözüm lotların açılması. Bu da SPK ya bağlı. Niye şirketin elini kolunu bağlıyorlar anlamış değilim.
    Duralım bakalım Mevlam neyler, neylerse güzel eyler..

8. Bu memlekette patron olacaksın her zaman haklısın

Sayfa 771/964 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •