Sayfa 537/1023 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. ben 2018 sonunda 5.25 olur diyordum etrafta soranlara, bugün yarın göreceğiz sanırım.

Alıntı Originally Posted by makul usta Yazıyı Oku
    Doğalgaz santrali denen işletme çalışırken etrafından anlaşılır belirtileri olur. En basitinden soğutucu ünitenin yüksek fan sesi veya yoğun buhar çıkışı gibi

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sattıkları fiyat kuırtarmıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by Cool76 Yazıyı Oku
    Doların düşmesini muktedirler istiyor mu ?

Kim bu muktedirler ? Dış güçler, üst akıl, terör örgütleri vs vs.

Hayır bence muktedir gerçek iktidar sahipleri ve onlar doların düşmesini istemiyor...Ne zaman benjamin aşağı baksa ateş harlaniyor yapılan anlamsız ve zamansız açıklamalarla döviz artıyor.

Peki neden ?

Bana kalırsa su an Türkiye de bir değişim var ve bu değişim sermaye odaklı olacak, devinin devam ediyor ama alınacak daha çok yol var.

Feto ile ilgili olarak binlerce şirkete el koyuldu ve bunlar el değiştirdi.Koza-Naksan ve Boydak gibileri de çok yakında el değiştirecek.

Peki İstanbul sermayesi olup yeni düzende olmayacaklar nasıl el değiştirecek ? Terörist olamazlar, olacak olan bu şirketlerin döviz borçlarından dolayı zor duruma düşürülüp, iflas durumuna getirilip bedavaya sahip değiştirmesi.
    Doğan gerçekten 900 kusur milyon dolara mi satıldı ? Hic sanmam....Doğuş bu hallere neden düştü o kadar yalaka olmasına rağmen vs vs.

Kısaca ülke zenginlerinin değiştiğini nasıl gördüyseniz bu koca şirketlerin nasıl el değiştireceğini de görmeniz çok mukadder.

Dolar krizine bir de buradan bakın.Ülkeyi yönetenler gerçekten dövizin düşmesini mi istiyor yoksa istemiyor mu ?

Siz karar verin.....
    yaşananlara çok farklı açılardan da bakılabilir, geçmişte 25 e yakın banka battı, bankalar hortumlandı dendi fakad irdelendiğin de bankaların içlerinin boşaltılmasının devlet kurumlarınca seyredildiği görülüyor, (yani bilerek ve istenerek) buda bankaların içinin boşaltılmasından devlette görevli bürokrat, teknokrat, siyasi vs insanların "bir çıkarının" olduğunu işaret ediyor.

açıkça ben doğuş grubunun , sabancı holding vs döviz borcu olan birçok şirketin böyle bir zararının olduğunu düşünmüyorum.. kısaca bu borçlar devlete yıkılırsa (vatandaşa) döviz borcu olan her şirket vs HORTUMLANMIŞTIR.

Alıntı Originally Posted by Cool76 Yazıyı Oku
    Yakında seçim yok.Belediye seçimleri bu sistemde ayrıntı....Bu ülkede sosyal patlama olur mu hiç sanmıyorum bu nedenle kademe kademe gaza dokunuyorlar.

Hele hele bu vatan millet gazi ile bir de ver Tekalif-i Milliye gibi bir kanun o zaman siz görün neler oluyor.

Bunlar uç görüşler ama ortak aklın olmadığı toplumlarda uç noktalar hiç te uzak sayılmaz.
    Göreceğiz olurmu olmaz mı ? Olmazdı da davarların tüm ahkam kesmesi zavallı ECEVİTE miydi ? Hani adamın kafasına kasa fırlatmıştı MUŞTUN ! biri...

5. 5.24

Bildiğin yangın seyreder gibi seyrediliyor

6. Seçim öncesi 4.20 iken büyük bir yatırımcı dostum sormuştu.
    5.50 yi görür demiştim.
    Bugün sabah bir hissenin sayfasında da yazdım.
    Tamamen öngörü sallama deli saçması diyelim)))
    5.50 altın vuruştur, oraları görebilir mi mümkün, üstü balondur, fena patlar... ederinin üstünde aşırı fiyatlamadır...
    Lakin o civara kadar da bir haber akışı, müdahale vs bişi bekliyorum.
    Miadım bu ay sonu.
    Eğer olmazda 5.50 aşılırsa cidden ekonomi için çok hüsran olur(((
    5.50 ye kadar dolar da altın vuruş bekliyorum bu ay sonuna kadar sonra geri 5 tl . Borsa 5.50 dolar kuruna kadar epeyce düşer. Dolar da sert düşüş gelince tekrar borsa hisseler...
    Yatırım tavsiyesi değil deli saçmasıdır)))

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Seçim öncesi 4.20 iken büyük bir yatırımcı dostum sormuştu.
    5.50 yi görür demiştim.
    Bugün sabah bir hissenin sayfasında da yazdım.
    Tamamen öngörü sallama deli saçması diyelim)))
    5.50 altın vuruştur, oraları görebilir mi mümkün, üstü balondur, fena patlar... ederinin üstünde aşırı fiyatlamadır...
    Lakin o civara kadar da bir haber akışı, müdahale vs bişi bekliyorum.
    Miadım bu ay sonu.
    Eğer olmazda 5.50 aşılırsa cidden ekonomi için çok hüsran olur(((
    5.50 ye kadar dolar da altın vuruş bekliyorum bu ay sonuna kadar sonra geri 5 tl . Borsa 5.50 dolar kuruna kadar epeyce düşer. Dolar da sert düşüş gelince tekrar borsa hisseler...
    Yatırım tavsiyesi değil deli saçmasıdır)))
    Takma boş ver günlük hayatta dolar kullanmıyoruz nede olsa. Dolarla borçlanan düşünsün

8. Güzelim memleket yine büyük bir krizin içine kamikaze gibi girdi maalesef.

Allah yardımcımız olsun. Politikacılara yandaşlara ve ağalara bir şey olmaz yine.

Ne olacaksa vatandaşa yani bizlere olacak. Fatura her zaman ki gibi bize kesilecek.

Sayfa 537/1023 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •