Sayfa 775/1023 ÝlkÝlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 6,193 - 6,200 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz

Alýntý Originally Posted by rxpu Yazýyý Oku
    Ýçinde Avrupalýlarýn da olduðu bazý ekonomistler TL'deki devalüasyon ataletinin Avrupa bankalarýnýn Türkiye'deki yatýrýmlarýndan dolayý (riskleri 220 milyar Euro olarak hesaplanýyor) Euro/dolar paritesini dahi etkileyebilecek bir boyuta ulaþtýðýný iddia ediyorlar.
    Ein guter Bekannter sagte mir: "Zuerst sind die Türken dran, dann die Iraner und dann Deutschland". Beim Blick auf den EUR0-Kurs könnte es jetzt soweit sein. Bei aktuell 1,1455 USD wäre das nächste Ziel 1,10, denn die 1,15 hat mit dem heutigen Tag nicht gehalten. Wieder sieht man den ganz großen Plan und das Ziel, daß das EUR0-Konstrukt verfolgt. Wenn man einen Systemwechsel herbeiführen will, geht das auch über die Währung. Die alte DM wäre zu stark gewesen, mit der hätte man Deutschland allein nicht stürzen können. Mit dem EUR0 geht das. Wenn Banken aus Italien, Frankreich und Spanien den EUR0 zu Fall bringen, ist Deutschland (und die verbliebenen deutschen Global-Player-Banken) einfach mit dran. Das Ziel Deutschland zu stürzen läuft über die Währung und natürlich die Zinsen. Noch sind diese niedrig.
    Kötümser yalnýz tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ýþýðý görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ýþýðý hem de gelecek treni görür.!!!

Alýntý Originally Posted by umutabi Yazýyý Oku
    Dolar yine 5.9140 oldu bilmek isteyenler için , niye oldu vallahi umutabi`nin haberi yok.
    Dölardan sorumlu forum bilirkiþisi olarak sana sordum abi, kötü mü ettim?

Sen haber paylaþýyorsun arada ondan.
    BOSPOROS'da gavurca haberler paylaþýyor.
    Ondan size sordum. Yoksa ben de bilirim TV izlemeyi

3.  Alýntý Originally Posted by BOSPOROS Yazýyý Oku
    Seit Erdogans „Wahl“ scheint die türkische Lira stark nach unten zu beschleunigen, Kurs von damals ca. 4,80$ jetzt schon bei 5,90$, heute allein 7%! Wenn türkische Banken deswegen umfallen, hängen die Italiener und Franzosen sofort mit drin, und mit ihnen das ganze Eurosystem! Finis Eurensis aus der Türkei?
    Was Europa nicht umbricht macht Europa staerker. So eine Kleinigkeit schadet Europa gaaar nicht. Schadet nur diejenigen die es verdient haben.
    En güçlü veya en zeki olan deðil, DEÐÝÞÝME en açýk olan türler hayatta kalýr...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

son durum 5.92
    Büyük Çýkýþlar Sancýlý Olur..

Alýntý Originally Posted by reyz Yazýyý Oku
    Dölardan sorumlu forum bilirkiþisi olarak sana sordum abi, kötü mü ettim?

Sen haber paylaþýyorsun arada ondan.
    BOSPOROS'da gavurca haberler paylaþýyor.
    Ondan size sordum. Yoksa ben de bilirim TV izlemeyi
    O kadar çok moktan ! haber var ki , Dolarýn düþmesi için hiç bir sebep yokken 7 olmasýný gerektirecek dünya kadar haber var . `Onlarýn Dolarý varsa bizim de allahýmýz var` alýn size Dolarý 7 lere götürecek bomba gibi haber daha ne diyeyim !:..

6. piston düþtü artýk parayý güvene almak lazým. avrupada bankalar batacak diye euro/dolar paritesi göçüyosa gerisini siz hesap edin.

Alýntý Originally Posted by intema Yazýyý Oku
    son durum 5.92
    Aradan 5 dakika geçmiþ son durum 5.93...

8.  Alýntý Originally Posted by umutabi Yazýyý Oku
    O kadar çok moktan ! haber var ki , Dolarýn düþmesi için hiç bir sebep yokken 7 olmasýný gerektirecek dünya kadar haber var . `Onlarýn Dolarý varsa bizim de allahýmýz var` alýn size Dolarý 7 lere götürecek bomba gibi haber daha ne diyeyim !:..
    Halbu ki geniþ muhafazakar kesimlerin kabulüne göre Allah (cc.) istemeden yaprak kýmýldamaz. Her þey Allah(cc.)'ýn planlamasý ile olur. Dövizdeki yükseliþ te süphesiz ki Allah(cc.)'ýn kararýdýr. Bunu görememek mufazakarlarýn bakýþ açýsýndan aslýnda büyük bir çeliþkidir.
    En güçlü veya en zeki olan deðil, DEÐÝÞÝME en açýk olan türler hayatta kalýr...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 775/1023 ÝlkÝlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •