Sayfa 82/486 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 649 - 656 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

haftalık alanlar

satanlar

4. arkadaşlar grafik olarak uşağa baktığımda oldukça güzel bir trend ile çıktığına şahit oluyorum...yaklaşık üç ay zarfında 1,15 civarlarından 2,10 civarlarına çıkması çok güzel...yakın zamanda 2,00 civarlarında bir çift dip yapmış görünüyor...aynı şekilde 2,19-15 civarlarında da çift dibin tersi olan ikili tepe görüntüsü mevcuttur....

bu durumda 2,20 lerin güçlü yukarı kırılması bu hissede al anlamı taşırken , 2,00 çift dip seviyesinin aşağı kırılması da sat anlamı taşımaktadır...

13 mart 2,19 görülürken işlem hacmi 12 milyon tl olmuş (satış eşiği ) sonrasında 2,00 lara kadar düşmüş ve o sıralarda 1,5-2 milyon civarlarında işlem hacmi yapmıştır (alış eşiği )

şu anda hisse 2,10 fiyatı ile çift dip ve ikili tepenin tam ortasında durmaktadır...şu anda hisse işlem hacmini çok düşürmüş görünüyor...olumlu endekse ise alış tepkisi vermiyor...hisse tamamen kendi dinamiklerine göre hareket ediyor...

temel yönden baktığımızda ise 2016 çeyrek bilançolarında cirolar hemen hemen birbirine yakındır...kara baktığımızda ise çeyrek bazda giderek artış var...bu hissenin beklentilerini bilmiyorum....hisse şu anda bilançoyu bekler bir hali var....şu anki seviyelerinde bir kararsızlık belirtisi var...

ben sizlere başarılar diliyorum dostlar...bu yorumum herhangi bir tavsiye içermemektedir...al sat veya tut tavsiyesi değildir...zaten öyle bir manaya gelecek bir şey de demedim...sadece bulunduğu durumu söyledim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Tesekurker ustad

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar grafik olarak uşağa baktığımda oldukça güzel bir trend ile çıktığına şahit oluyorum...yaklaşık üç ay zarfında 1,15 civarlarından 2,10 civarlarına çıkması çok güzel...yakın zamanda 2,00 civarlarında bir çift dip yapmış görünüyor...aynı şekilde 2,19-15 civarlarında da çift dibin tersi olan ikili tepe görüntüsü mevcuttur....

bu durumda 2,20 lerin güçlü yukarı kırılması bu hissede al anlamı taşırken , 2,00 çift dip seviyesinin aşağı kırılması da sat anlamı taşımaktadır...

13 mart 2,19 görülürken işlem hacmi 12 milyon tl olmuş (satış eşiği ) sonrasında 2,00 lara kadar düşmüş ve o sıralarda 1,5-2 milyon civarlarında işlem hacmi yapmıştır (alış eşiği )

şu anda hisse 2,10 fiyatı ile çift dip ve ikili tepenin tam ortasında durmaktadır...şu anda hisse işlem hacmini çok düşürmüş görünüyor...olumlu endekse ise alış tepkisi vermiyor...hisse tamamen kendi dinamiklerine göre hareket ediyor...

temel yönden baktığımızda ise 2016 çeyrek bilançolarında cirolar hemen hemen birbirine yakındır...kara baktığımızda ise çeyrek bazda giderek artış var...bu hissenin beklentilerini bilmiyorum....hisse şu anda bilançoyu bekler bir hali var....şu anki seviyelerinde bir kararsızlık belirtisi var...

ben sizlere başarılar diliyorum dostlar...bu yorumum herhangi bir tavsiye içermemektedir...al sat veya tut tavsiyesi değildir...zaten öyle bir manaya gelecek bir şey de demedim...sadece bulunduğu durumu söyledim...
    Analiz için teşekkürler hocam

MI 5s Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar grafik olarak uşağa baktığımda oldukça güzel bir trend ile çıktığına şahit oluyorum...yaklaşık üç ay zarfında 1,15 civarlarından 2,10 civarlarına çıkması çok güzel...yakın zamanda 2,00 civarlarında bir çift dip yapmış görünüyor...aynı şekilde 2,19-15 civarlarında da çift dibin tersi olan ikili tepe görüntüsü mevcuttur....

hisse bilançoyu bekliyor yaklaşık 4 yıldır özsermayesi 90-95 arasında sabitlenmiş iken ilk defa 2016/4 de 114 milyona çıkarak büyük çıkışın başlayacagı sinyalini verdi. eger 2017/1 bilançosunda özsermaye artışı devam ederse hisse zirvesine dogru yol alacaktır görüşündeyim.
    kişisel görüşüm olup tavsiye degildir

8. Bilanço ne zaman açıklanacak hocam, bilginiz var mı?

MI 5s Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 82/486 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •