Sayfa 1207/1223 İlkİlk ... 207707110711571197120512061207120812091217 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 9,649 - 9,656 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Bu benle alakalı değil ama yani kişiselleştirme değil etrafınıza sorun bu gibi kazançlar elde edebilmiş dürüst kalbi temiz bir tek insan var mı?
    Kazanan ne kadar var ki bazarda bi de öyle en iyilerinden etraflarında olsun.. )

Hem bizim memlekette bu işlerden katmerli para kazandığını söylemeye gör, ohoo tövbe ettirirler valla pişman ederler,
    kalan tüm hadiselerin etkilenir piyasalara dair..

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Diyanetin ))..

O nası konu devşirme öyle, dur eve gidince düşünücem kiminmiş diye.. )

Ha buldum hâlâ daha benden çıkan ve karşımdaki longcunun parası hesabı.. Nasılım ?)

Bu arada İslam'da şu haram bu değil mevzu fetva kapsamındadır.. Öyle yok ... nooo mo diye sıyrılma ).
    olmayan parayla o kadar borçlandın yani kaşıdaki müslümanda yardımcı oldu söğüşlenmene öylemi.

haram üstüne haram

nakit ödersen faizde binmez borca bari ordan yırtarım stayla ;)

faiz harammı peki ? sence diyimde parayı faize veren karşıdaki müslüman alınmasın
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

3. Konuyu dağıtayım biraz.
    Bizim hanımın hayatına çok imreniyorum. Çok çalışkan bir insan. Sabah kalkmalarından müzdarip ama devamlı okuyor ediyor, telefonu kurcalamaz bile. Gece vakti yatarken ışığı açıp kafasına esiyor tutup test çözüyor. Lisans mezunu, şimdi de lisansüstüne çıkacakmış. Evde o kadar düzenli ve tertipli ki, ben çorabımı eşyalarımı sağa sola atarım o toplar. Ben de hayattan bezmiş gibiyim, hiç bişey yapasım yok. Hem çalışıyor hem bana bakıyor. Annemi arattırmıyor bana. Şans mıdır bilmem ama kadınlar gerçekten çalışkan oluyor. Keşke onun gibi olsaydım diye debeleniyorum ama sonra tekrar salıyorum kendimi koltuğa tembelliğe devam.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    olmayan parayla o kadar borçlandın yani kaşıdaki müslümanda yardımcı oldu söğüşlenmene öylemi.

haram üstüne haram

faiz harammı peki ? sence diyimde parayı faize veren karşıdaki müslüman alınmasın
    Bak sen onu sormadın biir, cevabını aldın ikii..

Bakim dur şimdi ne demişin bilahare.. )

5.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Konuyu dağıtayım biraz.
    Bizim hanımın hayatına çok imreniyorum. Çok çalışkan bir insan. Sabah kalkmalarından müzdarip ama devamlı okuyor ediyor, telefonu kurcalamaz bile. Gece vakti yatarken ışığı açıp kafasına esiyor tutup test çözüyor. Lisans mezunu, şimdi de lisansüstüne çıkacakmış. Evde o kadar düzenli ve tertipli ki, ben çorabımı eşyalarımı sağa sola atarım o toplar. Ben de hayattan bezmiş gibiyim, hiç bişey yapasım yok. Hem çalışıyor hem bana bakıyor. Annemi arattırmıyor bana. Şans mıdır bilmem ama kadınlar gerçekten çalışkan oluyor. Keşke onun gibi olsaydım diye debeleniyorum ama sonra tekrar salıyorum kendimi koltuğa tembelliğe devam.
    Size de bi Hz. rastlamış/denk gelmiş...Şanslısınız...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

haram üstüne haram

Kaldıraçlı piyasa ve teminatlı ticaret madem bu işler biraz da böyle.. Full mull tikkat edecen pozunada..

Ayrıcana bi de karşı tarafta kazanandan dinle hikayeyi bak bakalım nası ne kadar 'helal'miş, tavsiye ederim bayım..

Ha faiz madem, onun da enflasyon kadarı haram olmamalı.. Bizde uzun yıllardır her daim eksi -% zati, sevaba bile girmekteyiz.. ))

7.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Konuyu dağıtayım biraz.

Sus nazar etme,
    Şükret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Evet ağam en yakın arkadaşlarımdan biri 20 yıldan fazla arkadaşlığımız var. İstanbulda yaşıyor şimdi çoluk çoçuğa karıştı haliyle o da artık.
    Kalbi temiz bir insanmış, malum olmuş...
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Sayfa 1207/1223 İlkİlk ... 207707110711571197120512061207120812091217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •