Sayfa 170/1030 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Marifetli Hesap açılışları hakkında bilgilendirme:

17 Eylül 2018 Pazartesi tarihi itibarı ile Marifetli Hesap ürünü sadece Türkiye’de yer alan TEB Şubelerinde sunulacaktır.
    Aslı varmı?
    Nasil yani yurtdışında teb mi varki anlamadım

Yandaş basın başlığı..!!

Merkez bankası patronu Damat.!!
    Al görevden.!!!
    Alamaz.!!
    Üç maymunu oynuyorlar.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by nidaalya Yazıyı Oku
    170k ya 28 verilen yerde milyon (tabi hemen 1-2 milyon değil ) üstüne dün 30 veren var diyene sallama diyorlar bir etrafınıza bakın sabancılerdan birine 350 milyon civarı icra yapan bankanın paraya ihtiyacını hesaplayın ve büyük paraya nasıl 30 verdiğini anlardınız belki
    diyorlar değil.. ben dedim öncelikle.. sebebi;

sizinki duyumdu ve dündü... yani 14 te yapılan açıklamadan 3 saat sonrasına dair bir "duyum"du.. bankaların bu sürpriz gelişmeden sonra ne yapacaklarına karar verme toplantılarının bile belki sona ermediği saatlerdi. dolayısıyla pek inanadırıcılığı olmayan bir orandı.

ha.. çok istisnai bir sıkışmadan ve onlarca milyonlardan bahsediyorsak bu oranlar bizim gibi forumdan kıt kanaat oran paylaşmaya çalışan küçük yatırımcıyı nereye kadar ilgilendirir, bağlar.. onu da siz takdir edin.

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Orta vadeli nasıl düşünelim üstat. Enflasyonun daha artacağı belliyken. Asıl risk kısa vade bağlamamak olmaz mı?

Yazılarım tavsiye niteliğinde değildir
    Yoldaş yerden goğe haklisinda insan ister istemez goze batan bu faizlere birilerinin el koyup gene kurkçu dukkanimiza surulurmuyuz diye cekiniyor....yoksa bende senle kısa vade konusunda sonuna kadar hemfikirim..

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Burganbank için 250-300k %28 32 gün temdit oranı sanırım burada paylaşıldı gün içinde.
    Eyvallah. Buna bir bakayim.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dolarcılara rant şapur şupur....faizcilere enflasyon karsisinda 3-5 puan tatli kaşigina faiz haram...faiz lobisi damgasi...yuksek kur helal...rant helal....faiz haram....sizi gidi lobiciler sizi..)...ben sizin babanizim ben ne dersem o olur ....imza:reis.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yılsonu derken bir yıl sonra demek istedin sanırım chucky..

hesaplarımda hata yoksa.. bugün dolarda olup 6,5 oranla bağlamakla tl'de olup 28 ile bağlamayı karşılaştırdığında eşlendikleri dolar kurları şöyle oluyor..

1 ay sonra 6,27
    yıl sonu 6,55
    1 yıl sonra 7,40

*bileşikleri ve stopaj avantajları hesaba katılmamıştır.

bu vadelerde faizin ve stopaj oranlarının bugünkü seviyelerde kalacağını varsayıp; doların bu rakamlardan daha aşağıda olacağını öngörüyorsanız tl'de, yukarıda olur diyorsanız dolarda kalın denebilir kabaca.
    1 yıla gore demek istedim yoldaşim...aksamki bloomberg hesaplamasi...bana gore eksik bir hesaplama....sayet kur stabil kalirsaki sanmiyorum elbette tl onde...ancak bu kur seneye 8 tl hatta 9 tl olursa ne olur??...eger orta vadede olursa tl cok geride kalir yetismek icin...

Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Dolarcılara rant şapur şupur....faizcilere enflasyon karsisinda 3-5 puan tatli kaşigina faiz haram...faiz lobisi damgasi...yuksek kur helal...rant helal....faiz haram....sizi gidi lobiciler sizi..)...ben sizin babanizim ben ne dersem o olur ....imza:reis.
    https://www.tccb.gov.tr/haberler/410...i-kulliyesinde
    Garanti Bankasının büyük patronu.!!!
    İspanyol.!!!
    Dikkat damatta orda.!!
    Merkez bankası kararı öncesi
    Zamanlama manidar.!!
    Abbas uluslararası faiz tefecilerinin pardon lobisinin baş müşterisi.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 170/1030 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •