Sayfa 232/1030 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Burada günlük kral masalına kanmayın.Burada 2 aydır adam günlükte hala neyi bekliyorsa.Çeyrek sonu sadece alacağım 50 baz puan faiz fazlası olur...Şimdi 28-29 yerine 24 ile günlük gidip,ay sonu 28,50-29,50 ile bağlasan da zararın olur...Yeter ki yıl sonunu kaçırmayın..Geçen sene bir puana yakın artışlar olmuştu.Bu sene bu faiz oranlarıyla kim bilir neler olur...Her zaman ki gibi kendi görüşlerim beni bağlar.Yatırım tavsiyesi değildir...

Size yatırım tavsiyesinin kralını vereyim.Böyle giderse bir yerden dolara girecem.Adamlar perşembe günü 6,03'den doları aldı gene dört köşe.Biz de yarım puan için banka banka dolaşalım..Ben ne zaman dolara girsem dolar düşüyor..O zaman toplayın dolarları....

Sonra bana dua edersiniz.Doları merkez indiremedi ben girince,iner...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

2. TEB de sorun yaşayan var mı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by streneee Yazıyı Oku
    şu swap olayını bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    bir kaç defa swap çalışmam oldu. terste kaldığım zamanlarda oldu elbet.
    benim sormak istediğim swap yaptığımda bunu hedge etmek istiyorum viob da bunu nasıl yapabilirim.
    bununla ilgili biraz bilgim var ama bu işi bilen bir arkadaş var mı. aldığımız opsiyon priminin bir kısmını bu viobta kullanarak bu işi yapabiliriz. bir örnek verebilir mi bu işi yapan tecrübeli arkadaş
    Sorduğun şey swap değil dcd ve hedge büyük olasılıkla astarı yüzünden pahalıya gelir

4. İş bank kimsede Yok galiba . Diğerlerine göre 32 güne 25 sabah iyi yerden bağlamışım. Şube Dudullu olduğunu yazmıştım. 1114 şube kodu.

5.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Sorduğun şey swap değil dcd ve hedge büyük olasılıkla astarı yüzünden pahalıya gelir
    aynen bu opsiyon işlemine başlamamışlar daha odeobanka sordum.
    Osmanlı menkul ile çalışıyorum. bir fiyatlama alırsam bankadan dönüp viopta pozisyon almak için seçeneklere bakacam.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    İş bank kimsede Yok galiba . Diğerlerine göre 32 güne 25 sabah iyi yerden bağlamışım. Şube Dudullu olduğunu yazmıştım. 1114 şube kodu.
    sayın KIZILDAG dediğiniz gibi iş bankası faiz oranlarında çok cimri bir banka bende iş bankasındayım vadeye daha zamanım var günü geldiğinde bir pazarlık yapacağız benimde 20 yıllık bankam ama gerekirse değiştiririz sizin aldığınız oran iş bankasına göre iyi bir oran bilgiler için teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Sürekli telefonla müşteri hizmetlerine dönüş çok kolay . Anında dönüş yapıp müşteriyi oyalamıyorlar. Net bilgi veriyorlar..
    Siz şubeyi aramıyor musunuz?
    Müşteri hizmetleri deyince call center anlıyorum ben?

8.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Sn .yuji bahsettiğiniz orandamı 1 m içindi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evet 1M, linkini paylaşmıştım

Bu arada sizin paylaştığınız oran ondan daha yüksek
    Dolayısıyla sallama demek haksızlık olur, aksine sizin oranınız onu teyit ediyor

Sayfa 232/1030 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •