Sayfa 571/1000 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Şimdi bizimkiler misal bir yerden faizsiz 50 milyar dolar borç bulsalar kanal istanbulu yaparlar mı yapmazlar mı )))))))
    Yapar üstadım

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,467
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Şimdi bizimkiler misal bir yerden faizsiz 50 milyar dolar borç bulsalar kanal istanbulu yaparlar mı yapmazlar mı )))))))
    varya öyle bir para bulsunlar kesin tekirdağdan, yalovaya köprü yaparlar ücretide 8.500 lira olur

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,467
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    varya öyle bir para bulsunlar kesin tekirdağdan, yalovaya köprü yaparlar ücretide 8.500 lira olur
    esas soruya cevap vermeyi unutmuşum, kanal istanbulu yaparlarda tekirdağ,yalova köprüsü bonusu olur

Hem de geçiş garantili di mi hocam.Bunlar bu köprüden bu kadar yalovalı tekirdağa gidip tekirdağ köftesi yemeye mi gidecek bu köprü ne halta yarar demeden köprüyü çakarlar.Hem de arkadaşlar köfteci esnafı batmaktaydı,biz bu köprüyü yapmakla köfte sektörünü kurtardık derler çıkarlar işin içinden.Köprü geçiş ve köfte yiyiş garantili proje mis valla.Hem de vatandaşın canı köfte çekmezse her gün şu kadar porsiyon köfte yenmiş gibi dolar bazında devlet garantisi bile verilir ben inanırım arkadaşlar)))))))

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,467
    ben şu boğazlara neden bukadar değer verildiğini gerçektende anlayamıyorum, istanbul boğazı yetmiyormuşta birde kanal istanbul yapacakmışız, benim bildiğim karadenizde romanya, bulgaristan, ukrayna var üçünü toplasan nedirki he işte bir rusya s,ke sürmeye değer belki,

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,467
    büyük ülkeysen büyük ekonomik güçsen açıcan sinoptan, mersine kanalı

Alexogoldo namlı bir forumdaş vardı kanal istanbul ilk kimin aklına gelmiş acaba diye sorduğumda ilkokulda haritaya bakıp düşünmüştüm ben demişti.İlk okul diyorum ilk okul)))) O çağda beyin yaratıcı tabi di mi.Alıyorsun eline cetveli, ordan oraya çiz al sana kanal ,sonra burdan buraya çiz al sana köprü sonra insan allahtan büyüyor )))))

büyük ülkeysen büyük ekonomik güçsen açıcan sinoptan, mersine kanalı
    Hım iyiymiş cidden.Hocam ilkokul nerden ,hayır aklınıza bir şey gelmesin alexogoldo namlı forumdaşla aynı okul mu acaba diye şeettim

Sayfa 571/1000 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •