Sayfa 603/1000 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Mckinsey açıklamak için cumartesi gününü tercih etmesi esrarengiz
    Pazartesi Borsa'da malda kalanlara allah kolaylık versin. Ülkemizde bu tür şeylerin etkisi genellikle çapından büyük etki yarattığı için bilemiyorum sonucu ne olur. Ama dolar +0,15 üstüne koyar gibi geliyor. Hafta sonuna yükseltirler Dava günü bir aşağı bir yukarı sonra foşşş diye malda kalanın canı çıksın derler. bakalım nasıl olacak ytd.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,467
     Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    çikolatasız gofret: https://eksiup.com/3aef7289c977

egonomi çoh eyi...
    bu ekonomiyle ilgili bir mesele değil.,., tamamen sağlığımızla ilgili
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

3. Bu önümüzdeki hafta hızlı geçer sonrasını merak ediyorum mevzu kalmadı.
    Rahip Brunson kal ya da git = Dolar ( -+ )
    Mckinsey güle güle ( Dolar +)
    İdlib belirsiz ( Dolar Nötr )
    İran yaptırım kararı konusunda yorumlarınızı bekliyorum.
    4 ülke S-400 aldı 3 ülke yaptırım var Türkiye'ye henüz bir şey yok. Şimdilik Nötr yaptırım gelirse ( Dolar + )
    Ekim son haftası para piyasası kurulu toplantısı merak ediyorum. Piyasa faiz oranı ile arasında (2,38) fark var.
    Halkbank konusunda ses yok.
    Trump twitt atmıyor.
    vs....

4. Pt. Vade dönüşüm var fikirleriniz aydınlatır

5. Erdoğan: Türkiye borcuna sadıktır, yeter ki işi diyet borcuna çevirmesinler, yoksa küllahları değişiriz.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hocam ben defalarca yazdım arkadaşlar pek şeetmedi.Ama gavurca yazılınca daha etkili oluyor tabi....
    internet denen merette bir türkçe kaynak varsa 50 tane ing kaynak bulunabiliyor hocam... bu oran teknik konularda kat be kat artıyor.. olay bundan ibaret :)

Screen Shot 2018-10-06 at 16.20.45.png

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    internet denen merette bir türkçe kaynak varsa 50 tane ing kaynak bulunabiliyor hocam... bu oran teknik konularda kat be kat artıyor.. olay bundan ibaret

Screen Shot 2018-10-06 at 16.20.45.png
    Yok hayır ben kaynak konusunda yorumda bulunmadım sn shorts.Altın dolar korelasyonu konusunda sabahtan akşama tüm ekonomi kanallarında dolar artınca altın düşer çünkü doların faizi var altının yok falan diye sanki dogmaymış gibi anlatıyorlar.Yok öyle bir şey ,gayet alakasız iki element olabilirler kendileri ))))))))Yoksa ingilizce ile ne derdimiz olacak maalesef dünya dili olmuş işte.Her şey ingilizce.

8. Kipa'da ak Du Bergama tulum peyniri 1 ay önce 35 TL idi.Simdi baktım 51.5 TL olmuş.
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Sayfa 603/1000 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •