Sayfa 286/891 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 7121 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by Kerkuk Yazıyı Oku
    11.80 den satmadigim tcell i bu kadar düşürecek lerini hiç düşünmemiştim doğrusu alislar çok güçlüydü. Ters köşe yaptılar ama burası borsa yapacak birşey yok. İyi bir bilanço ve kar bekliyorum. Tekrar gelecektir yukarilara sadece zamandan çalıyorlar...

Lenovo X2-EU cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen 11.80 den benim de satma fırsatım yoktu ve bir anda düşüş yaşadı. Kimse beklemiyordu muhtemelen.
    Şimdi baya bi bekletecek, belki Aralık ayına kadar. Şu anki görüntüsü çok zayıf.
    Tcell geri alım yaptığını ve devam edeceğini belirtti ama hiç etkisi olmadı. Birkaç hafta önceki gibi soluksuz bi %7-8 yapmazsa çok ama çok bekletecek. Sağlık olsun.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Papaz işi çözülürse o kadar bekletmez bilanço tarihine kadar bir hareket bekliyor um

3. Papaz işi bankalara yarıyor

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Spekülatif stopları patlatmakta kararlı sanırım.

5. Neden bu kadar tepkisiz anlamıyorum. Olumsuz bir haber yok bilanço beklenti si iyi geriye tek birşey kalıyor. Silkeleme

6. Borsa göçtü biz artıdayız,bundan ne anlayabiliriz?

7.  Alıntı Originally Posted by faruky7 Yazıyı Oku
    Borsa göçtü biz artıdayız,bundan ne anlayabiliriz?
    Biz zaten çökmüştük. Ama yarın biraz daha çökeriz merak etmeyin

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hiçbir hissede mantık ve beklentiler çerçevesinde hareket olmuyor şu an. Bunu net olarak söyleyebilirim. Beklenti bahanesiyle her gün tavan olan Klnma dahil.
    Borsa -2,5 eksiyken bizim (+) olmamızın hiçbir dayanağı yok. Tamamen rastgele işlemler yapılıyor ve öngörmek imkansız. Mesela yarın endeks +2 yapsa biz (-) kapatabiliriz.
    İşin özü zararda da olsanız paraya ihtiyacınız yoksa bir müddet daha beklemek, 3.çeyrek bilançosunu görmek ve mümkünse Aralık'ta temettünün 3.taksidini almak gerek. Şu an tahminim sadece en pozitif beklenti ile yıl sonu 12 civarı kalabileceği yönünde. Tek haneli rakamları beklemiyorum. B planım da yok maalesef.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 286/891 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •