Sayfa 339/964 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. çok sayın rektör bey, seçim öncesi(referandumdu galiba) selim beyefendi rengini belli ettikten beridir bu markayı almıyorum, 21 küsürlerde satmıştım, 14 lerde kısa süreli girip çıktım, bu düşüşü herkes gibi izliyorum sadece, başarı sizinle olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    çok sayın rektör bey, seçim öncesi(referandumdu galiba) selim beyefendi rengini belli ettikten beridir bu markayı almıyorum, 21 küsürlerde satmıştım, 14 lerde kısa süreli girip çıktım, bu düşüşü herkes gibi izliyorum sadece, başarı sizinle olsun.
    Ooooo sende bizdenmişin...
    Sanırım sana karşı gereksiz ve gerçekçi olmayan önyargılar geliştirmişim...
    O zaman selam olsun sana güzel insan...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Boykot eylemi pnsut e cok pahalı patladı. Çevremde pınardan şaşmayan kişiler vardı. Ve artık başka markalara nikahı kıydılar ve hala pınara olan boykotları devam ediyor. Simdi kaba bir hesap yapalım boykot yapan
    10.000 aile olsun.aylık harcama aile başı ortalama 300 tl olursa 3.000.000 tl yapar ki buna büyük işletmeler dahil değil.
    Muhafazakar kesim pınara bakmaz torku vs alır. Yani pınar hic kimseye yaranamadı. Ve sektörde bu kadar rekabetçi varken bunları yapmamalıydı. Pınar bu boykot cu kesimin gönlünü alabilse yaraya az da olsa merhem olur du.

4. Ne alakası var boykotla.. Boykot 2017 Nisan ayında patlak verdi biz şu an Ekim 2018'deyiz. 2017 yılı sonu itibariyle 1 milyar 240 milyon TL satış yapmış 2018 6 aylıkta da 713 milyon TL yapmış belki 2017 satış tutarını geçecek 2018'de... Tek olumsuz yanı acayip bi finansman gideri var 2018 6 aylıkta finansman giderlerini biraz eritirsen çok rahat 10-15'li rakamları görür Pınar bana göre.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Şefgarson Yazıyı Oku
    Ne alakası var boykotla.. Boykot 2017 Nisan ayında patlak verdi biz şu an Ekim 2018'deyiz. 2017 yılı sonu itibariyle 1 milyar 240 milyon TL satış yapmış 2018 6 aylıkta da 713 milyon TL yapmış belki 2017 satış tutarını geçecek 2018'de... Tek olumsuz yanı acayip bi finansman gideri var 2018 6 aylıkta finansman giderlerini biraz eritirsen çok rahat 10-15'li rakamları görür Pınar bana göre.

Haklısınız ama ben düşüşün tek nedeni boykot demedim. Boykotun verdigi zararı anlattım. Ticarete siyaset karışmayacaktı ben bunu anlatmak istedim. Yani son zamanlarda hatalar yapılıyor dogru adımlar atılmıyor
    Birde ben sancılı günler geçecek diye düşünyorum ve kademeli alıma devam ediyorum

6. Bence bu fırsat kaçmaz borsamız ucuz tamam kabul ama bence Pınar, Türk Telekom, İş gayrimenkul sudan ucuz

Alıntı Originally Posted by mehmet16 Yazıyı Oku
    Haklısınız ama ben düşüşün tek nedeni boykot demedim. Boykotun verdigi zararı anlattım. Ticarete siyaset karışmayacaktı ben bunu anlatmak istedim. Yani son zamanlarda hatalar yapılıyor dogru adımlar atılmıyor
    Birde ben sancılı günler geçecek diye düşünyorum ve kademeli alıma devam ediyorum

7.  Alıntı Originally Posted by killer Yazıyı Oku
    Çok güzel algı oyunu oynanıyor tahvil borcu bahane gösterilerek. Forum'a troller dadandı, buna şüpheci'de dahil. Bir kaç elaman var yaşar gurbunun forumdaki tüm hiselerine yorum yazan. yok şirket batacak falan falan filan. Bakalım algı operasyonuz başarılı olacak mı? tl bazında 4/1 fiyatına, dolar bazında 8/1 fiyatına düşmüş bir hisseyi daha ne kadar düşüreceksiniz.
    Düşecek pek bi yeride kalmadı sanırım. En fazla deki %100 daha düşürebilirler. Oda 3,5 civarı tekabül eder. Herhalde onuda batmadan göremeyiz. Aslında alım kıvamında bir hisse gibi..

8. 6.81 le aranızdayım dostlar.. firma en son 15.10.2010 da 6.89 la kapatmış..gerisini siz düşününn

Sayfa 339/964 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •