Sayfa 41/681 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    işkur giderse işa işb de gidebilir mi?
    gidiyor işte işkur alanlar olayın farkında ve kimse satmaz.bekleyende var işbtr lot sayısı çok olması can sıkıcı işatr baksana satan hiç yok

2.  Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    hayır 4,5 tl.doğru.
    ?
    Mevcut duruma göre 1 lot İş C ye verilen temettünün 4 katı iş B ye, 80 katı İş A ya verilir.

İş A ya 125.000 TL temettü verilecekse İş B ye verilecek temettü sadece ve sadece 4,5 TL de kalamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by istat Yazıyı Oku
    gidiyor işte işkur alanlar olayın farkında ve kimse satmaz.bekleyende var işbtr lot sayısı çok olması can sıkıcı işatr baksana satan hiç yok
    imha işini kastettim.

4.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Mevcut duruma göre 1 lot İş C ye verilen temettünün 4 katı iş B ye, 80 katı İş A ya verilir.

İş A ya 125.000 TL temettü verilecekse İş B ye verilecek temettü sadece ve sadece 4,5 TL de kalamaz.
    ana sözleşmede o şekilde.

5.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku

piyasadaki lot sayılaraına bak geçen sene verdiği toplam temettüyü verilen temettüye böl hisse sayısı bulursun 29 kat fazla isbtr hissesi var

6.  Alıntı Originally Posted by istat Yazıyı Oku
    lot sayısı fazla fakat lot başına birim fiyatı diğerlerinden düşük olduğu için yaklaşık aynı hesaba gelmez mi..

7. Genelde ky ler hep son alıcı olmuşlardır inşallah burada da aynı senaryo olmaz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. İşbtr lot sayısı 29.000 bunun dolaşımda görünen 8 bin civarı asıl dolaşımda olanı birkaç bin ancaktır. Bunların temetüsünü yukarıdaki gibi hesaplamayın yanlış olur. Bunlar imtiyazlı senetler A ile B
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 41/681 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •