Sayfa 690/774 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

2.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Hakikaten ya. Tüm samimiyetim ile soruyorum sevgili EVET demeyi düşünen forumdaşlarıma:
    Bu görüntüler sonrasında ne düşünüyorsunuz? Nedir fikriniz?
    Gerçekten varsa buna cevap verebilecek çok memnun olurum.
    sayın selcukylm onlar için Reisin en son ne dediği önemli ilk dediği değil. ama kılıçdaroğlu en ufak bir dili sürçse yerin dibine sokarlar.

3. Tam bir zübük hikayesi aziz nesin romanı nede güzel yazmış rahmetli..

4.  Alıntı Originally Posted by ORİYEN73 Yazıyı Oku
    Tam bir zübük aslında aziz nesin ah aziz nesin...
    zübük filmi bir harikaydı. ne hikmetse Kemal Sunal'ın diğer tüm flimleri en az 1000 kere yayınlanırken ZÜBÜK filmi hiç yayınlanmıyor. nedeni tamda bugünleri anlattığı için olabilir mi acaba.

5.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    zübük filmi bir harikaydı. ne hikmetse Kemal Sunal'ın diğer tüm flimleri en az 1000 kere yayınlanırken ZÜBÜK filmi hiç yayınlanmıyor. nedeni tamda bugünleri anlattığı için olabilir mi acaba.
    Benim memleketimde çekildi Zübük filmi.
    Birkaç karade ben de varım.
    Yaşadıklarımızı anlatan bir film.
    Allah rahmet eylesin hepsine...

Yazdıklarımdan ve yorum yaptıklarımdan trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.YAZILARIM VE YORUMLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

fornaks Guest
    Etrafınıza bir bakın evet için yapılan bu kadar masraf nereden geliyor. Örtülü ödenek almış başını gitmiş. Hiç mi haram yok bu evet harcamalarında. Keza Halkla bir olan , Halkını düşünen , seven lider . Halkı açken, işsizken saraylar mı yaptırır , uçaklar mı alır, altın bilmem neli bardak mı kullanır, Almanya gibi ekonomisi güçlü ülkedeki makam oto sayısıyla Türkiye deki Makam araçları sayısını araştırsana, Bu kiralama ücretleri kimlere peşkeş çekiliyor. Kusura Bakmayın halkı açken , Sadece Din Tüccarlığı yapanlara ben inanamıyorum.

7. rumennige arkadaş bankalar kapanmadan trollük ücretini almaya gitti galiba forumda yok. Allah için görevini yerine getirdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by fornaks Yazıyı Oku
    Etrafınıza bir bakın evet için yapılan bu kadar masraf nereden geliyor. Örtülü ödenek almış başını gitmiş. Hiç mi haram yok bu evet harcamalarında. Keza Halkla bir olan , Halkını düşünen , seven lider . Halkı açken, işsizken saraylar mı yaptırır , uçaklar mı alır, altın bilmem neli bardak mı kullanır, Almanya gibi ekonomisi güçlü ülkedeki makam oto sayısıyla Türkiye deki Makam araçları sayısını araştırsana, Bu kiralama ücretleri kimlere peşkeş çekiliyor. Kusura Bakmayın halkı açken , Sadece Din Tüccarlığı yapanlara ben inanamıyorum.

Defalarca yazdım bunu sn fornaks.. Tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan vergilerimiz, kamu mallarımız, kamu çalışanlarımız evet için kullanılıyor dedim..

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM dedim.. HARAM ZAHİR ZIKKIM OLSUN dedim..

Bir evetci de cevap vermedi.. Ne cevap verdi, ne de benim gibi beddua etti.. Halbuki iç edilen haklar, onların da hakları..

Sayfa 690/774 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •