Sayfa 291/427 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 3413 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. E hani bedelsiz açıklayınca 1,5 liraya düşecekti hisse, 5,50 liraya fırlamış?

2. Kehanet kendini gerçekleştirdi ve ben develerimin büyük çoğunluğu ile vedalaştım. Bedelsiz sermaye artırımı o kadar da kötü bir şey değilmiş anlaşılan o ki.

Kalan "gerçek" LIDFAlılara bol kazançlar diliyorum.

Hoşça kalın.
    I, a stranger and afraid
    In a world I never made. ―AE Housman

3.  Alıntı Originally Posted by Morph Yazıyı Oku
    Kehanet kendini gerçekleştirdi ve ben develerimin büyük çoğunluğu ile vedalaştım. Bedelsiz sermaye artırımı o kadar da kötü bir şey değilmiş anlaşılan o ki.

Hoşça kalın.
    Karpuz kesicektik daha Morph sofradan kalktiniz ..... saka bir yana , hayirlisi olsun , insallah karli ayrilmisinizdir.Diger sitelerde de okudugum kadari ile senelerdir 5 Tl civari maliyetli yatirimcilar varmis lnsallah onlarda zararsiz bir sekilde , karli satis yaparlar, yatirim tavsiyesi deildir....

4. Hissenin yükselmesi kesinlikle bedelsizle alakalı bir durum değil.Hissenin takasından ve işlemlerinden anlaşıldığı üzere operasyonel bir durum söz konusu.Bedelsiz haberinin gelmesi ve hemen akabilinde ofislerin şirkete tecil ettirlmesi haberinin gelmesi patronun hisselerinin değerinin yükseltmek istemesinin en büyük göstergeleridir.Şimdi sıra 3. çeyrek kar rakamında.Oda iyi bir rakam gelirse tam olacak Herşey gayet takvimli bir şekilde devam ediyor.Hepimiz için hayırlısı olur inş.....

5.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Hissenin yükselmesi kesinlikle bedelsizle alakalı bir durum değil.Hissenin takasından ve işlemlerinden anlaşıldığı üzere operasyonel bir durum söz konusu.Bedelsiz haberinin gelmesi ve hemen akabilinde ofislerin şirkete tecil ettirlmesi haberinin gelmesi patronun hisselerinin değerinin yükseltmek istemesinin en büyük göstergeleridir.Şimdi sıra 3. çeyrek kar rakamında.Oda iyi bir rakam gelirse tam olacak Herşey gayet takvimli bir şekilde devam ediyor.Hepimiz için hayırlısı olur inş.....
    Bir senedir yerinden kipirtdatmamis , kagit baskilandi, hafif bi bir bedeslz haberi, ne oldu buna diye sorucaklar patron a kagit niye boyle cikti diye credit suis mesala lider faktoring e oda dicekki sermaye artirimina piyasa olumlu karsiladi , piyasa bu yapacagim bir sey yok piyasa aliyo dicek

6. Lidfa tarihi günlerini yaşıyor hacim olarak...bunun altından ne çıkacak bakalım? Çift haneleri telaffuz edebilir miyiz acaba ? Yıllık getiri hala % 2

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    Hisse 2016 yilindan itiberen özellikle CS de bulunan paylara ne olacağı yönündeki baskıdan kurtuldu...
    artık kafa rahat...
    Eskiler beni bilir. elimde yok ama takibimde...
    28 eylül...
    Neyse nasip değilmiş.. Elinde olan arkadaşlara hayırlı olsun.
    o zaman hisse 3,50 idi şimdi 5,70 ...
    kendi adıma üzülürken sizler adına sevindim

8.  Alıntı Originally Posted by Morph Yazıyı Oku
    Kehanet kendini gerçekleştirdi ve ben develerimin büyük çoğunluğu ile vedalaştım. Bedelsiz sermaye artırımı o kadar da kötü bir şey değilmiş anlaşılan o ki.

Hoşça kalın.
    hayırlı olsun sayın Morph.5 tl nin altına düşünce sabırla beklediklerimi bende dün itibariyle sattım.çok az bir lotum kaldı.onları tutacağım şimdilik.kazancınız bol olsun...

Sayfa 291/427 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •